Ситуація навколо засобів індивідуального бронезахисту ЗСУ

Ситуація навколо засобів індивідуального бронезахисту ЗСУ

Укрінформ
2 серпня, 11:00 - Ситуація навколо засобів індивідуального бронезахисту ЗСУ

Організатор: Науково-виробниче підприємство «Темп-3000».

Учасники: Юрій Євтушенко - засновник ТОВ "НВП "ТЕМП-3000"; Анатолій Стрельченко - заступник директора ТОВ "НВП "ТЕМП-3000"; Сергій Гаценко - заступник голови правління ГС «Всеукраїнська Асоціація організацій учасників АТО «Мужність»; Тарас Степура - Громадська організація "СЗСУ "Булат"; Кирило Фесик - адвокат.

Запрошені: представники Ради Національної безпеки та оборони, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України та Національної гвардії України. А також представники профільних наукових та експертних установ.

Питання для обговорення:

 - Проведення процедури закупівлі бронежилетів «Корсар М3с-1-4» та відповідність їх технічним вимогам замовника (Міністерство оборони України)

- Порядок постачання та етапи перевірки бронежилетів  «Корсар М3с-1-4» згідно з ТУ У 18.2-31778043.046-2003.

- Підсумки експлуатації вітчизняних бронежилетів у 2002-2019 роках.

- Активна та цілеспрямована дискредитація вітчизняних ЗІБЗ. Хто замовник і кому це насправді вигідно?

Коротко. Представники ЗМІ матимуть можливість ознайомитися зі зразками продукції, яку виготовляє НВП «Темп-3000» та отримати відповіді на будь-які запитання щодо якості бронежилетів «Корсар М3с-1-4» з перших вуст засновника підприємства-виробника бронежилетів. 

Підсумкові матеріали:

Ветерани АТО звернулись до Президента із закликом перевірити закупівлі Міноборони для армії

Громадська організація колишніх учасників АТО “Мужність” звернулась до Президента України Володимира Зеленського з закликом перевірити діяльність структурного підрозділу Міноборони, який відповідає за закупівлі для армії одностроїв та спорядження.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Хочемо звернути Вашу увагу на дії посадовців Головного управління закупівель Міністерства оборони України, які протягом п'яти років вчиняли дії, на нашу думку, проти обороноздатності своєї армії. Ветеранська спільнота має велику стурбованість та питання чому ганебні крадіжки на житті армії не припиняються”, - заявив заступник голови “Всеукраїнської Асоціації організацій учасників АТО “Мужність” Сергій Гаценко.

Він наголосив, що для армії закуповуються легкозаймисті комплекти та форми для танкістів.

“Громадська організація “Мужність” має документальне підтвердження від організацій, які виробляють спорядження та однострій для армії, про численні порушення, зафіксовані за п'ять років”, - заявив Гаценко.

Учасники АТО вимагають від ДБР провести комплексну перевірку по всіх тендерних закупівлях ЗСУ, які відбувались протягом останніх п'яти років.

“Просимо Вас, пане Президенте, як Головнокомандуючого ЗСУ, щоб ДБР, очолюване паном Трубою, за нашим зверненням провело всебічне розслідування з усіх тендерних закупівель, які здійснювало Головне управління закупівель Міністерства оборони, з метою виявлення порушень і подальшого недопущення в забезпеченні неякісними матеріалами та технікою, спорядженням армії”, - звернувся заступник голови громадської організації.

Відповідаючи на питання Укрінформу щодо кількості ініціаторів звернення, Гаценко повідомив, що під зверненням підписалось понад три тисячі ветеранів АТО з усієї України.

Він також додав, що 30 липня представники громадської організації вже зареєстрували в ДБР лист-звернення, до якого додаються висновки відповідних експертиз.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк1Фотобанк 2

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-