«Пісні народжені війною». Презентація другого  Всеукраїнського фестивалю

«Пісні народжені війною». Презентація другого Всеукраїнського фестивалю

Укрінформ
26 червня, 12:00 - Презентація другого Всеукраїнського фестивалю сучасної патріотичної і військової пісні «Пісні народжені війною»

Організатори:  Укрінформ; Благодійний фонд сприяння розвитку духовності, творчості та мистецтв «Вікторія»; Громадська  організація «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та учасників війни «ІНАТО».

Спікери: Юрій Стеценко – заступник голови Громадської  організації «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та учасників війни «ІНАТО»; Олександр Саримсаков – голова Благодійного фонду сприяння розвитку духовності, творчості та мистецтв «Вікторія».

Довідково. Другий Всеукраїнський фестиваль сучасної патріотичної і військової пісні «Пісні народжені війною» буде проходити  13-16 липня у м. Яремче.

Мета фестивалю – популяризація української патріотичної пісні, налагодження дружніх стосунків між громадянами України та ветеранами, військовослужбовцями, молодими патріотами,  а також пошук авторів та виконавців патріотичних пісень.

Підсумкові матеріали:

В Яремче пройде фестиваль сучасної патріотичної пісні “Пісні, народжені війною”

У місті Яремче Івано-Франківської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль сучасної патріотичної і військової пісні “Пісні, народжені війною”.

Про це повідомив голова Благодійного фонду сприяння розвитку духовності, творчості та мистецтв «Вікторія» Олександр Саримсаков на пресконференції в Укрінформі.

“Ми хочемо презентувати наш новий проєкт, який називається "Пісні, народжені війною", це фестиваль патріотичної та військової пісні. Минулого року ми провели такий перший захід, який має продовження. Є бажаючі виконавці, які хочуть підтримати наш проєкт, і на сьогоднішній день ми вже розширили фестиваль. Якщо минулого року у нас було 12 учасників, то цього року вже зареєстровано 30 учасників”, - розповів Саримсаков.

Він зазначив, що учасниками фестивалю є співаки, які певний час перебували на сході України, народні артисти, заслужені діячі культури і мистецтва, а також волонтери. За його словами, кожен учасник виконає по дві пісні, тож загалом на фестивалі буде представлено 60 тематичних пісень.

Також Саримсаков додав, що після фестивалю буде випущено перший альбом пісень його учасників.

На пресконференції заступник голови Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та учасників війни «ІНАТО» Юрій Стеценко зазначив, що під час фестивалю учасникам російсько-української війни, інвалідам І і ІІ групи буде наданий безкоштовний проїзд, поселення у місті Яремче, а також дворазове харчування.

За його словами, під час заходу всі бажаючі матимуть змогу поїхати до гори Говерла, де відбудеться вшанування загиблих у російсько-українській війні.

Другий Всеукраїнський фестиваль сучасної патріотичної і військової пісні «Пісні, народжені війною» проходитиме 13-16 липня у м. Яремче.

Фестиваль спрямований на популяризацію української патріотичної пісні, налагодження дружніх відносин між громадянами України та ветеранами, військовослужбовцями, молодими патріотами, а також на пошук авторів та виконавців патріотичних пісень.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-