Старт V Ювілейного міжнародного фестивалю «Золотий ключик»

Старт V Ювілейного міжнародного фестивалю «Золотий ключик»

Укрінформ
27 травня 14.30 - Проведення V Ювілейного міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик»

Організатори:  Укрінформ; Оргкомітет Фестивалю «Золотий ключик»; Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва.

Учасники: Тетяна Кучер - в.о. міського голови міста Українка; Олександр Махотін - генеральний директор кінофестивалю; Влада Литовченко - почесний президент фестивалю; Гурбан Аббасов - співголова творчої ради, голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва народний артист України;  Лариса Кадочнікова - народна артистка України;  Наталія Кудряшова - модератор – арт-директор фестивалю, телеведуча.

Довідково. З 29 травня по 2 червня  2019р. у місті Українка Обухівського району Київської області відбудеться V Ювілейний міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості  «Золотий ключик».

Дитячий "Золотий ключик" - дитяче продовження Міжнародного кінофестивалю "Бригантина".

"Золотий ключик" - унікальний фестиваль, після якого творчих дітей, які проявили себе найкраще, професіонали запрошують у комерційні проекти - знімати у популярні серіали, повнометражні картини, рекламні ролики, виступати у концертах на найкращих сценах країни.

Фестиваль проводиться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, Української Міської Ради, Посольства  Болгарської Республіки в Україні та Посольства Китайської Народної Республіки.

Підсумкові матеріали:

На Київщині стартує дитячий фестиваль кіно-театральної творчості "Золотий ключик"

У місті Українка Обухівського району Київської області відбудеться V ювілейний міжнародний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик».

Про це повідомила почесний президент фестивалю, “Міс Україна - 1995” Влада Литовченко на прес-конференції в Укрінформі.

“Мені дуже приємно представляти вже п’ятий рік поспіль міжнародний дитячий кінофестиваль "Золотий ключик", який, як ми бачимо, набирає обертів і зміцнюється, розширюється коло друзів та однодумців, коло прихильників, і вочевидь дітей, які захоплені мистецтвом, справжнім мистецтвом, а саме кінематографом, театром, вокалом, хореографією, спортом, їхнє коло постійно зростає. І я думаю, що всі погодяться, що ключовою задачею будь-якого такого дитячого форуму мистецтва - є виявлення підтримки і надання власних майстер-класів талановитим дітям», - сказала Литовченко.

Вона зазначила, що на сьогоднішній день ключовою функцією будь-якої держави є плекання та виховання талановитої молоді, бо Україна славна на таланти, та на унікальних дітей. За її словами, фестиваль "Золотий ключик" має ексклюзивний зірковий склад, зокрема головою журі є народна артистка України Лариса Кадочникова.

Під час прес-конференції генеральний директор кінофестивалю Олександр Махотін зауважив, що окрім фестивалю в місті Українка хотілося би залишити платформу, де б можна було розвивати різноманітні творчі напрямки. Зокрема, зробити маленьку кіностудію, телестудію, і театр "Золотий ключик".

"Коли б фестиваль закінчився, у нас залишалася б ця платформа для наступного фестивалю, для розвитку творчих дітей. Ми обрали три напрямки, тому що вони всі дуже схожі, і в майбутньому телевізійні, театральні та кіно-актори взаємопов'язані, і переходять вони з одного проекту в інший. Але це не означає, що у нас більше нічого немає, у нас є і музика, і фотографія, і живопис, і авторська поезія та авторська проза, і також композитори. Ми будемо шукати перлини, які живуть в Україні, дуже талановитій країні, і будемо давати їм можливість розвиватися, для того, щоб їх таланти були побачені, почуті і оцінені", - сказав він.

Народна артистка України Лариса Кадочникова зазначила, що усі діти є дуже талановитими, тільки потрібно їх підтримувати та розвивати.

“Їх наївність, їх щедрість душі - це унікально. І Махотін продовжує при всіх складнощах робити цей фестиваль, і він завжди був, є і буде”, - сказала вона.

Під час фестивалю заплановані творчі зустрічі та фотосесії з зірками кіно, театру, телебачення та естради. Зокрема будуть присутні Наталія Сумська, Володимир Ямненко, Влада Литовченко, Володимир Астахов, Юрій Рудченко, Ірина Сказіна, Володимир та Ольга Бистрякови, Гурбан Аббасов, Роман Мацюта, Тетяна Цимбал, Лариса Кадочникова, Наталія Кудряшова, Віктор Демерташ, Вілорій Пащенко, Олександр Яременко, Михайло Грицкан, Анатолій Гнатюк, Любов Титаренко, Ніна Ільїна,Тетяна Дяченко, Наталка Кобізька, Людмила Смородіна, Ірина Малигіна, Євген Рачок, Анна Трінчер, Марія-Даніела Трахтенберг та багато інших.

Фестиваль проводиться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Національної спілки кінематографістів України, Української міської ради, Посольств Китаю та Болгарії.

Фестиваль "Золотий ключик" буде проходити з 29 травня по 2 червня у місті Українка Обухівського району Київської області.

Для проживаючих у Києві курсуватиме безкоштовний автобус від Будинку кіно до фестивального містечка зранку та ввечері.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-