Зупинка ЄврОбуса у Києві (Михайлівська площа)

Укрінформ

18 травня об 11.00 до Києва завітає «ЄврОбус» - автобус, що мандрує містами України задля поширення інформації щодо Угоди про асоціацію з Європейським союзом та про можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всього населення (Михайлівська площа).

Спікери: Хюґ Мінґареллі - Посол, голова Представництва Європейського Союзу в Україні; Ернст Райхель - Посол, представник Німецького посольства; Ольга Стефанішина - директорка Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Коротко: Зупинка «Євробуса» в Києві - Михайлівська площа. Саме тут з 11:00 до 16:00 на всіх відвідувачів чекають ігри, вікторини з призами, пізнавальна інформація про відносини України з Європейським Союзом та зустріч з представниками Делегації Європейського Союзу в Україні.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/2661271747220315/

Відповідальна за організацію: Юлія Козак, менеджерка проекту yu.kozak@bard.cv.ua, тел. +380506951992.

Довідка. Проект «ЄврОбус» реалізується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту «Імпакт - Підтримка імплементації ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії», що втілюється компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Окрім того, співпраця з Німеччиною охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-