Спортивна реабілітація учасників АТО: проведення відкритого чемпіонату з футболу

Спортивна реабілітація учасників АТО: проведення відкритого чемпіонату з футболу

Укрінформ
1 березня  15:30 - Спортивна реабілітація учасників АТО та можливості єдності ветеранів у проведенні відкритого чемпіонату з футболу

Організатори: Укрінформ; Громадська спілка «Національна рада спортивної реабілітації захисників України».

До участі запрошені: Вадим Свириденко - Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій; Сергій Заброцький - представник Національної гвардії України; Руслан Руденко -  голова Всеукраїнської громадської організації «Федерація футболу учасників АТО»; Володимир Борийчук – представник Національної поліції України;  Дмитро Шатровський - голова Всеукраїнської громадської організації «Ветеранське братерство»; представники громадських організацій та відомств України.

Модератор: Костянтин Вінніченко.

Питання до обговорення:

Важливість проведення програм спортивної реабілітації для учасників бойових дій України.

Порядок організації та проведення відкритого чемпіонату України Героїв АТО з футболу серед захисників України.

Перешкоди у порозумінні між ветеранами.

Підсумкові матеріали:

Спортивна реабілітація повертає до повноцінного життя тяжкопоранених бійців АТО - уповноважений Президента

Спортивна реабілітація, зокрема, заняття футболом, повертає до повноцінного життя бійців, які отримали тяжкі поранення, а також психологічні травми під час війни на сході України.

Про це в Укрінформі під час круглого столу “Спортивна реабілітація учасників АТО та можливості єдності ветеранів у проведенні відкритого чемпіонату з футболу” сказав уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко.

“Дякую усім, хто долучається до реабілітації наших воїнів. Ми знаємо у якому стані хлопці повертаються з АТО: у важкому психологічному, психічному стані. Наша основна задача повернути їх до життя. Багато способів реабілітації, один із них — спортивна. Займаємося цим видом реабілітації вже понад 2 роки. Спочатку це були просто змагання з атлетики. Але зараз ми бачимо значні результати — хлопці з тякими пораненнями повертаються до життя”, - наголосив Свириденко.

Він наголосив, що завдяки спортивній реабілітації молоді хлопці, які були тяжко поранені, повернулися до повноцінного життя.

“На сьогодні маємо чимало позитивних прикладів. Зокрема, один з них — хлопець, який втратив зір та ногу, зараз бігає по 10 км. Він одружився. І таких людей багато. Тому ми продовжуватиме реабілітацію наших захисників”, - зазначив Свириденко.

За його словами, бійці відновлюються займаючись крос-фітом, легкою атлетикою, плаванням та футболом.

Модератор заходу Костянтин Вінниченко підкреслив, що серед багатьох видів спортивної реабілітації, футбол є одним з найулюбленіших та найдієвіших.

“З усіх видів реабілітацій найбільш зрозумілою та найбільш дієвою й успішною, такою, яка повертає до нормального життя наших захисників, є спортивна реабілітація. Футбол — не просто спорт № 1, це та гра, яка зрозуміла усім учасникам бойових дій. Вона надихає, надає задоволення. Коли хлопці долучаються до програм спортивної реабілітації за допомогою футболу, вони відчувають, як відновлюється їхнє здоров’я”, - сказав Вінниченко.

За його словами, у 2019 році буде проведений відкритий чемпіонат з футболу героїв АТО.

“На чемпіонат було запрошено долучитися усі футбольні команди, сформовані з учасників бойових дій. Регламент чемпіонату підписано Міністерством оборони, Мінсоціполітики, МВС та Міністерством молоді та спорту”, - додав Вінниченко.

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-