Презентація сайту Europe Now

Презентація сайту Europe Now

Укрінформ
12 лютого 13:00 - Презентація сайту Europe Now, спрямованого на інформування  українців про події в країнах Європи 

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Еміне Джапарова - перший заступник міністра інформаційної політики України;  Антон Плаксун - член правління громадської організації «Модерні інновації»; Максим Бутченко - редактор сайту, член правління громадської організації «Модерні інновації»; Олександр Гороховський - редактор сайту.

Питання до обговорення:

Чому інформаційний простір України і досі наповнений інформацією про Росію та тим, що з нею пов'язано?

Чому мало інформаційних матеріалів, що розповідають про  події у Східній і Західній Європі?

Як заповнити інформаційну прогалину, публікуючи матеріали про життя української діаспори, про роботу активістів і дипломатів?

Як жителі країн ЄС сприймають українців та Україну?

Підсумкові матеріали:

МІП пропонує українцям читати про події у Європі на сайті Europe Now

Міністерство інформаційної політики України представило читачам сайт Europe Now, спрямований на інформування українців про події в країнах Європи.

Презентація відбулася в Укрінформі.

“Сайт Europe Now — для українців. Він створений для того, щоб допомагати зрозуміти, що пишуть про Україну за кордоном. Йдеться не тільки про провідні країни Західної Європі, а й про Центральну та Східну, що відбувається там, як бачать Україну там, що пишуть про нашу країну. Це свого роду якісний фільтр усього, що стосується України”, - сказала перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

За її словами, ідея створення сайту належала МІП. На розробку проекту було витрачено трохи більш 300 тис. грн. “Далі функціонування сайту напряму залежатиме від фінансування, яке матимемо. Для мене особисто, як керівника напрямку, цей проект є важливим. Його поширення, збільшення, масштабування важливі”, - додала Джапарова.

Як зазначив редактор сайту, член правління громадської організації «Модерні інновації» Максим Бутченко, інформаційний простір України досі наповнений інформацією про Росію та тим, що з нею пов'язано, а публікацій про події у Східній і Західній Європі замало. Сайт створений для того, щоб заповнити інформаційну прогалину, публікуючи матеріали про життя української діаспори, про роботу активістів і дипломатів, розповідати, як жителі країн ЄС сприймають українців та Україну. “Наше завдання було - переорієнтувати інформаційний простір з Росії на Європу. Тому ми вирішити створити сайт і зробити так, щоб він мав якісний контент. Ми робимо переклади матеріалів із закордонних інформаційних ресурсів, висвітлюємо роботу діаспори, а також пишемо про те, що вдалося зробити в Україні “, - сказав він.

За словами члена правління громадської організації «Модерні інновації» Антона Плаксуна, завдяки матеріалам з цього сайту наші співвітчизники мають можливість ознайомитися із ситуацією не тільки у Німеччині, Франції, а й дізнатися про ситуацію в Угорщині, Румунії, Словаччині, Болгарії. “До нас доходить якась інформацію про скандали чи корупцію, але в цілому не дуже добре знаємо про стан справ у цих країнах. Тому головним завданням нашого проекту є саме пошук та подання якісної аналітики, яка покаже українцям правдиву та актуальну картину”, - сказав він.

На переконання першого заступника міністра інформполітики Еміне Джапарової, проект Europe Now є важливим, особливо у контексті прагнення України якомога швидше інтегруватися у ЄС.

Відео заходу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Актуально

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-