Аграрна конференція «Елеватор-2019» (м.Київ, готель Visak)

195
Укрінформ

25 січня відбудеться аграрна конференція «Елеватор-2019», присвячена виявленню слабких ланок елеваторної галузі, пошуку шляхів їх усунення та презентації сучасних технологічних рішень для елеваторних комплексів ( м.Київ, готель Visak).

В рамках заходу будуть розглянуті наступні питання:

 - Аналіз ринку зерна України та стану елеваторної інфраструктури.

- Проблеми транспортної логістики.

- Економіка будівництва та експлуатації елеватора.

- Інноваційні рішення для покращення ефективності елеватора.

- Діджиталізація роботи від прийомки до відгрузки.

- Практичні кейси успіху від практиків-елеваторщиків.

- Особливості вибору та експлуатації зерносушильного обладнання.

- Проблеми та шляхи покращення ефективності зберігання зерна.

- Проблеми визначення якісних та кількісних показників при прийомці зерна.

Довідково. Сучасний елеватор – це не лише приміщення для зберігання сільськогосподарських культур. В першу чергу, це – комплекс з надання пакету послуг з прийомки, аналізу, доробки, сортування, зберігання та формування товарних партій зерна.

Крім того, особливим викликом для елеваторної галузі наразі є розвиток інфраструктури комплексів, оскільки системні перебої з поставкою залізничних вагонів, обмежені можливості використання альтернативних видів транспорту – автомобільного та річкового – не дозволяють перерозподілити вантажні потоки. Особливої гостроти ця проблема набуває для портових елеваторів у пікові періоди експорту.

До того ж доводиться констатувати той факт, що розвиток елеваторної інфраструктури, незважаючи на постійне введення в експлуатацію нових та модернізацію існуючих елеваторних комплексів, дещо відстає від темпів зростання врожаю. Кілька років поспіль валовий збір зернових культур перевищує потужності їх зберігання на 10-15 млн. тонн. Особливо дефіцит потужностей для зберігання може стати відчутним у поточному сезоні за рахунок встановлення нового історичного максимуму урожаю зернових в Україні.

Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у конференції та сформувати спільне бачення розвитку елеваторної галузі України!

З питань участі, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційно-аналітичної компанії "ПроАгро Груп":

тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03

e-mail: proagro-inform@ukr.net, info@proagro.com.ua

сайт події: http://www.proagro.com.ua/events/silo2019/

Facebook: https://www.facebook.com/events/287453995231292/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-