Старт доброчинної  акції «Теплом зігріємо серця»

Старт доброчинної акції «Теплом зігріємо серця»

Укрінформ
10 грудня 11:00 - Доброчинна акція «Теплом зігріємо серця», організованої дітьми української Діаспори для дітей українських військових

Організатор: Міністерство молоді та спорту України. 

Учасники: Олександр Ярема -  заступник міністра молоді та спорту України; Андрій Фендик - голова Крайової Управи Спілки Української Молоді в Україні; Андрея Кардаш -  представник Спілки Української Молоді в Канаді; Тарас Семенюк - модератор, журналіст та медіаексперт.

Коротко. Акція «Теплом зігріємо серця» вже 5-ий рік поспіль об'єднує членство Спілки Української Молоді з 12 країн світу, засвідчуючи єдність українського народу в боротьбі проти агресора. 

Сумівці збирали кошти та подарунки, проводячи благодійні збірки та заходи, організовуючи спортивні та культурно-мистецькі імпрези, заощаджуючи на розвагах та видатках на особисті потреби.

Вперше акція відбулася в 2014 році. За цей час було зібрано й передано в Україну понад 7000 подарунків для дітей українських військових, вимушено переселених осіб, на загальну суму - понад 200 000 доларів.

Довідково. Спілка Української Молоді - молодіжна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах.

СУМ засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році її діяльність було відновлено в повоєнній Німеччині. 

Наразі структури Спілки Української Молоді діють в: Австралії, Аргентині, Бельгії, Великої Британії, Іспанії, Естонії, Канаді, Німеччині, Португалії, Сполучених Штатах Америки, Україні та Франції.

Підсумкові матеріали:

На Миколая більше тисячі дітей українських військових отримають подарунки від діаспори 

Більше тисячі  дітей українських військових отримають подарунки від української діаспори в межах  акції “Теплом зігріємо серця”, організованої Спілкою української молоді (СУМ).

Про це на прес-конференції в Укрінформі поінформував голова крайової управи Спілки української молоді  в Україні Андрій Фендик.

“Ми очікуємо як подарунки, які частково вже надійшли до України, так і кошти, які вже надійшли до України. Попередня кількість подарунків - 1350, вони вже знаходяться в наших осередках, ініціативних групах чи у представників нашої організації”, - сказав Фендик. 

Він повідомив, що подарунки  адресні, тобто  для конкретної дитини. Є два варіанти їх формування  - готовий пакунок і грошова допомога, яка надходить до СУМ, де вже збирають подарунок під потреби дитини. Активісти Спілки протягом півроку формували списки дітей, збирали інформацію про вподобання чи захоплення дитини, розмір одягу, якщо у сім'ї є потреба в такій допомозі, тощо. Середня вартість подарунка становить 50 доларів. У ньому можуть бути одяг, іграшки, ласощі тощо.

Загалом за п'ять останніх років, що СУМ проводить такі акції, сума, витрачена на  подарунки для український дітей, склала понад 200 тисяч доларів, в акціях взяли участь  понад 7 тисяч закордонних українців.

Як зазначив на прес-конференції заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема, такі акції дозволяють  інформувати українців діаспори про ті події, які відбуваються в Україні, а також підтримати українських дітей.

“Таке спілкування дітей, які живуть поза межами України, з дітьми українських військових або переселенців, дозволяє інформувати про ті процеси, які відбуваються в Україні, зокрема про агресію на півдні та сході України. І тому тут ще є додаткові можливості комунікувати з жителями країн Європи, світу, долучаючи їх до підтримки українських дітей та молоді”, - сказав Ярема.

Також до  акції останніми роками долучаються і люди з України. Так, за словами Фендика, за попередній рік до акції СУМ долучилися  близько 90 жертводавців саме з України. 

В акції беруть участь українці з Канади, Сполучених Штатів, європейських країн, Австралії та Латинської Америки, загалом біля 12 країн. Акція “Теплом зігріємо серця” проводиться щорічно на свято Миколая. 

Спілка української молоді заснована в 1925 році в Києві. Осередки Спілки діють в Австралії, Аргентині, Бельгії, Великій Британії, Іспанії, Естонії, Канаді, Німеччині, Португалії, США, Україні та Франції.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-