Міжнародна конференція «Зміцнення наглядової функції парламенту у країнах Східного партнерства» (м.Київ, готель «InterContinental»)

384
Ukrinform

14 листопада о 9:30 відбудеться міжнародна конференція на тему: «Зміцнення наглядової функції парламенту у країнах Східного партнерства» (м. Київ, готель «InterContinental», конференц-зал «Золоті ворота», вул. Велика Житомирська, 2A).

Організатори:  проект «Зміцнення парламентських адміністрацій країн Східного партнерства» Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління, який виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини та Проект «Ефективне управління державними фінансами», який виконується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Великобританії.

Конференція триватиме до 16:15.

Коротко. Захід об'єднає понад 100 учасників, серед яких - представники урядових установ, Німецького Бундестагу та парламентів інших країн Європи, вищих органів фінансового контролю, а також представників громадянського суспільства, вчених та донорської спільноти, які обговорять сучасні виклики та обміняються підходами до реформування  парламентських адміністрацій у країнах Східного Партнерства.

Він складатиметься з трьох панельних дискусій. На початку кожної міжнародний експерт стисло представить відповідну тему та надасть імпульс для представників країн Східного Партнерства до її подальшого обговорення. Одним із важливих очікуваних результатів заходу є напрацювання ідей та рекомендацій з окремих питань, які можуть бути реалізовані у подальшій роботі в рамках регіональної співпраці.

Конференція має на меті  обмін ідеями та підходами у сфері реформування парламентських адміністрацій, привернути увагу головних зацікавлених сторін до цих питань, сприяти налагодженню контактів на робочому рівні і посиленню зв'язків серед країн Східного Партнерства для подальшої співпраці.

Для реєстрації просимо заповнити форму до 12:00 12-го листопада. Кількість місць обмежена.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-