«Vendetta All Stars - Armfight # 50»:  коли відбудеться та хто представлятиме Україну?

«Vendetta All Stars - Armfight # 50»: коли відбудеться та хто представлятиме Україну?

2344
Ukrinform
8 листопада 14:00  - Участь українських спортсменів у професійному турнірі  з армспорту «Vendetta All Stars - Armfight # 50» 

Організатори: ГО «Спільна Перемога» та Professional Armwrestling League , при підтримці Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України та інформаційного агенства Укрінформ, при партнерстві Першої Української Сувенірної Компанії.

Учасники: Ярослав Войтович - заступник міністра молоді та спорту України з неолімпійських видів спорту;  Володимир Бульба -  співзасновник ГО «Спільна Перемога»; Олександр Соколинський - співзасновник ГО "Спільна перемога", модератор;  Андрій Пушкар  - багаторазовий чемпіон Європи та світу, володар кубка світу серед професіоналів в абсолютній вазі, володар чемпіонського поясу в абсолютній вазі за версією Professional Armwrestling League, найсильніший рукоборець світу (м. Кременець, Тернопільська область); Рустам Бабаєв -  багаторазовий чемпіон Європи та світу, чемпіон світу серед професіоналів  (м. Харків); Олег Жох - багаторазовий чемпіон Європи та світу, чемпіон світу серед професіоналів (м. Рівне); Ірина Рожещенко - президент київської федерації армспорту, майстер спорту міжнародного класу з армспорту, багаторазова призерка; Ольга Лящук -  найсильніша жінка планети; Ганна Мирон  - Міс Олімпія-2017 з фітнесу; Евген Прудник - багаторазовий чемпіон світу з армспорту; Владислав Дзисяк - багаторазовий чемпіон світу з армспорту.

Коротко.  Під час прес-конференції представники ЗМІ  матимуть змогу  поспілкуватися з атлетами та стати свідками  майстер-класу з армрестлінгу від президента київської федерації армспорту, майстра спорту та багаторазової призерки - Ірини Рожещенко.  Її супротивницями будуть - найсильніша жінка планети, стронгвумен - Ольга Лящук та Міс Олімпія-2017 з фітнесу  - Ганна Мирон.

Довідково. Професійний турнір Vendetta All Stars - Armfight # 50 пройде у рамках щорічного найпрестижнішого і наймасштабнішого турніру в світі з армрестлінгу - Кубку світу серед професіоналів «Zloty Tur World Cup 17-18», що відбудеться  у листопаді в Польщі.

Андрій Пушкар захищатиме пояс чемпіона світу за версією Professional Armwrestling League в надважкій категорії проти багаторазового чемпіона світу серед професіоналів - Дениса Циплєнкова.

Рустам Бабаєв і Олег Жох боротимуться в рейтингових поєдинках проти топових спортсменів світу у відкритій ваговій категорії.

Суперником Олега Жоха (вага - 85 кг) стане -  Віталій Лалєтін з Росії (105 кг). Рустам Бабаєв (95 кг) зустрінеться з досвідченим рукоборцем зі  США - Тімом Бреснаном (140 кг).

Підсумкові матеріали:

Українські армрестлери поборються за нагороди топового турніру Vendetta All Stars у Польщі

Найкращі українські представники армспорту виступлять 17-18 листопада на турнірі Vendetta All Stars - Armfight#50. Ці традиційні престижні змагання проходять у польському місті Румя вже уп'ятдесяте. Нинішнього року нагороди розіграють представники з 25-ти країн світу. 

Про це повідомив під час прес-конференції в Укрінформі заступник міністра молоді та спорту України з неолімпійських видів спорту Ярослав Войтович.

"Армрестлінг - дуже мужній та динамічний вид спорту. Українські рукоборці на змаганнях традиційно посідають високі місця. З боку міністерства ми завжди робили й робитимемо все від нас можливе, аби підтримувати зіркову українську команду - і матеріально, і в інформаційному плані. У Польщі буде просто грандіозний турнір, який увійшов до програми Кубка світу серед професіоналів Zloty Tur World Cup. Приїдуть найкращі з 25-ти держав. Зичу нашим армрестлерам перемог", - сказав Войтович.       

Багаторазовий чемпіон Європи та світу, володар Кубка світу серед професіоналів в абсолютній вазі Андрій Пушкар захищатиме у Польщі свій пояс за версією Professional Armwrestling League. Опонентом спортсмена з міста Кременець на Тернопільщині буде багаторазовий чемпіон світу Денис Циплєнков з Росії.

"Це найсильнійший суперник серед тих, з ким мені довелося боротися. Зроблю все, щоб його перемогти. Усе залежатиме від того, в якій фізичній формі кожен з нас підійде до цього  протистояння", - зазначив Пушкар.

Українці Руслан Бабаєв з Харкова та Олег Жох з Рівного поїдуть боротися у відкритій вазі. Бабаєву (95 кг) протистоятиме чемпіон США Тім Бреснан (140 кг), а Жоху (85 кг) - росіянин Віталій Лалєтін (105 кг).

Під час прес-конференції представники ЗМІ стали свідками майстер-класу з армрестлінгу від президента Київської федерації армспорту, майстра спорту Ірини Рожещенко, супротивницями якої були найсильніша жінка планети стронгвумен  Ольга Лящук та "Міс Олімпія-2017" з фітнесу Ганна Мирон. 

Відео заходу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-