Підсумки роботи директоратів Мін’юсту за рік роботи

Підсумки роботи директоратів Мін’юсту за рік роботи

2150
Ukrinform
22 жовтня 14:00 - Підсумки роботи директоратів Мін’юсту за рік роботи

Організатор: Міністерство юстиції України.

Учасники: Олена Косолапова - в. о. державного секретаря, керівник Секретаріату Державного секретаря Міністерства; Юлія Зайченко  - генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції;  Владислав Власюк - генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності;  Ілля Черногоренко - генеральний директор Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів.

Коротко. В межах прес-конференції буде представлено нового генерального директора Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Іллю Черногоренка.

Підсумкові матеріали:

У Мін'юсті запрацює новий директорат

У Міністерстві юстиції України запрацює Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів.

Генерального директора Директорату правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів - Іллю Черногоренка представлено на прес-конференції в Укрінформі.

«У 2018 році в структурі центрального апарату Міністерства юстиції створено ще два нові директорати. Це Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів, а також Директорат з питань адміністративної політики. На сьогоднішній день конкурсною комісією міністерства юстиції обрано генерального директора директорату правової політики - це Ілля Черногоренко», - зазначила в. о. Державного секретаря, керівник Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції Олена Косолапова.

Вона додала, що Мін'юст продовжує конкурси на посади експертів, керівників експертних груп, а також анонсувала повторне оголошення конкурсу на посаду генерального директора Директорату з питань адміністративної політики.

«Новостворений директорат буде займатися формуванням державної політики у сфері банкрутства та виконання рішень, а також буде визначати пріоритетні напрямки розвитку державної політики у сфері експертного забезпечення правосуддя», - зауважив Черногоренко.

Окрім того, наголосив він, директорат буде постійно моніторити стан впровадження нормативно-правових актів у сфері судоустрою, судочинства, адвокатури та здійснення адвокатської діяльності.

За словами Черногоренка, штатним розписом Міністерства юстиції передбачено 23 посади у складі директорату, враховуючи генерального директора. Поки що, наголосив він, триває добір експертів.

Черногоренко висловив сподівання, що штат директорату укомплектується в середині листопада і тоді повноцінно розпочне свою роботу. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-