«Біла книга економічної політики України до 2030 року: національний і регіональний виміри». Презентація  книги

«Біла книга економічної політики України до 2030 року: національний і регіональний виміри». Презентація книги

Укрінформ
24 жовтня 15:00 - Презентація  «Білої книги економічної політики України до 2030 року: національний і регіональний виміри» 

Організатор: команда Доктрини «Україна 2030».

Учасники: Лариса Антонюк - проректор з наукової роботи КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор; Олександра Гуменна - декан факультету економічних наук НаУКМА, к.е.н., доцент; Анатолій Поручник - директор Інституту бізнес-освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана, д.е.н., професор; Сергій Тарута - промисловець, народний депутат України, ініціатор та співавтор Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030»; Ганна Харламова - доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету КНУ імені Тараса  Шевченка, к.е.н.; Ніна Чала - професор кафедри маркетингу та управління бізнесом НаУКМА, доктор наук з державного управління.

Довідково. «Біла книга економічної політики України до 2030 року: національний і регіональний виміри» містить пропозиції політичних рішень та науково обрунтовані рекомендації  забезпечення інклюзивного розвитку країни на основі подолання існуючих диспропорцій розвитку регіонів.

Книга спрямований на: зміну індустріальної парадигми мислення на інноваційну, що враховує вплив глобальних мегатрендів і розвиток технологій Індустрії 4.0; забезпечення аналітичною інформацією щодо розвитку регіонів України.

Вона розроблена за результатами наукових дискусій та «круглих столів», які проходили з червня 2017 по квітень 2018 року в усіх регіонах України. У свою чергу аналіз проблем розвитку регіонів здійснювався на базі опитування 350 експертів з усіх регіонів України.

Аналітична книга  базується на Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030» та враховує рекомендації Національного форуму «Україна 2030».

Підсумкові матеріали:

Тарута презентував книгу щодо економічного розвитку України

Народний депутат Сергій Тарута презентував "Білу книгу економічної політики України до 2030 року: національний і регіональний виміри", яка побачила світ з його ініціативи і за його співавторства. 

Презентація відбулася в Укрінформі 24 жовтня.

"Це третя книга в рамках реалізації  доктрини збалансованого розвитку України. У книзі проаналізовано можливості регіонів, показано, що, на жаль, регіони між собою не дуже добре вибудовують співпрацю. Наше завдання було показати такий потенціал, бо якщо хочемо мати успішну країну, то повинні мати успішні регіони",  - сказав Тарута.

Професор кафедри маркетингу та управління бізнесом НаУКМА, доктор наук з державного управління Ніна Чала повідомила, що загалом до створення книги долучилися більше 350 експертів з усіх регіонів України. 

"Біла книга економічної політики України до 2030 року: національний і регіональний виміри" містить пропозиції політичних рішень та науково обгрунтовані рекомендації  забезпечення інклюзивного розвитку країни на основі подолання існуючих диспропорцій розвитку регіонів. Книга спрямована на зміну індустріальної парадигми мислення на інноваційну, що враховує вплив глобальних мегатрендів і розвиток технологій Індустрії 4.0; забезпечення аналітичною інформацією щодо розвитку регіонів України. Вона розроблена за результатами наукових дискусій та «круглих столів», які проходили з червня 2017 по квітень 2018 року в усіх регіонах України. У свою чергу аналіз проблем розвитку регіонів здійснювався на базі опитування 350 експертів з усіх регіонів України.

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-