«Посада: простий українець».  Результати інформаційної  кампанії

«Посада: простий українець». Результати інформаційної кампанії

Укрінформ
23 серпня 14:00 - «Що бажають Україні до Дня Незалежності українці? Результати кампанії «Посада: простий українець» та останніх соціологічних досліджень

Організатор: Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Спікери: Вадим Черниш -  міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;  Микола Вересень -  журналіст,  телеведучий, громадський діяч; Тетяна Костюченко - старша дослідниця GfK Ukraine;  Ірина Тараненко - директорка креативної агенції Green Penguin;  Діана Дуцик – журналіст, медіаексперт, громадський діяч, викладач Могилянської школи журналістики, виконавчий директор Українського інституту медіа та комунікації, модератор.

Коротко.   Напередодні  Дня Незалежності МТОТ запустило  Всеукраїнську інформаційну  кампанію  «Посада: простий українець», яка  надавала можливість громадянам привітати одне одного зі святом за допомогою спеціально створеного сайту-конструктора.

Також кампанія дослідила зріз настроїв та прагнень громадян. Під час заходу будуть  озвучені результати кампанії та останніх соціологічних досліджень .

Підсумкові матеріали:

У  МінТОТ розповіли про вітання від  українців з окупованих територій до Дня Незалежності

У рамках вітальної кампанії "Посада: простий українець" Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО отримало низку вітань до Дня Незалежності від українців з окупованих територій.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі розповів глава міністерства Вадим Черниш.

"Унаслідок цієї кампанії ми отримали дуже  сміливі привітання з окупованих територій. Уявіть собі - на окупованій території людина розміщує своє фото, і, перебуваючи в окупації, вітає Україну з Днем Незалежності і сподівається на оптимістичні результати в нашій державі в найближчому, людина не боїться показати своє обличчя", - зазначив міністр.

Водночас Черниш зауважив, що в публічному розміщенні фото для українців, які перебувають в окупації, існують певні ризики.

"За день - десятки тисяч переглядів, привітань. Але не кожен може поставити своє фото,  щоб публічно відповісти... Є люди, які так і пишуть нам: на жаль, не можемо відкрито опублікувати, але ми підтримуємо і сподіваємось, що це скоро буде можливо", - додав глава МінТОТ.

Як повідомляв Укрінформ, МінТОТ ініціювало до Дня Незалежності інформаційну кампанію "Посада: простий українець".

Головна мета кампанії – надати можливість усім громадянам привітати одне одного з Днем Незалежності України за допомогою спеціально створеного сайту-конструктора, а також посилити конструктивний діалог між українцями.

В рамках кампанії частину привітань буде також розміщено на біл-бордах, потягах "Інтерсіті", міжміських електричках в усіх областях України, а також у київському та харківському метрополітенах.

У  МінТОТ закликають долучатися до створення власного привітання з Днем Незалежності.  Для цього необхідно:

Зайти на сайт https://ua27.mtot.gov.ua

Завантажити власне фото, або авторизуватись через свій акаунт у соцмережі.

Написати привітання і поширити створену листівку в  соцмережах.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-