«Забуття гірше від зради». Як  зробити процес звільнення  українських бранців результативнішим

«Забуття гірше від зради». Як зробити процес звільнення українських бранців результативнішим

1115
Ukrinform
5 липня, 15.00 - Як зробити процес звільнення  українських бранців результативнішим.

Організатор: Національний Корпус; Українська асоціація полонених.

Учасники: Едуард Юрченко - речник партії Національний Корпус; Анатолій Поляков - керівник «Української асоціації полонених»; Володимир Жемчугов - колишній заручник терористів, Герой України; Марія Варфоломеєва - колишня заручниця терористів, журналіст.

Коротко. Мета акції «Забуття гірше від зради» - привернути увагу світу до проблеми українських заручників та вплинути на органи державної влади задля результативності в процесі звільнення полонених.

З 7 по 14 липня 2018 року у восьми містах України, а також у Німеччині, Польщі та інших державах відбудуться заходи на підтримку українських бранців. Встановлення стендів з прізвищами полонених. Виступи громадських діячів та родичів полонених.

Зокрема, в рамках акції у Києві 12 липня біля Верховної Ради буде встановлена металева клітка, в якій організатори заходу запропонують посидіти депутатам, щоб останні хоч приблизно відчули, як це - бути заручником у терористів.

Завершиться акція 14 липня у Києві благодійним концертом на Майдані Незалежності.

Телефон для довідок: (095) 379-26-34.

Підсумкові матеріали:

У восьми містах України  7-14 липня пройдуть акції на підтримку заручників "Забуття гірше від зради”

З 7 по 14 липня 2018 року у восьми містах України, а також у Німеччині, Польщі та інших державах відбудуться акції на підтримку українських бранців «Забуття гірше від зради» .

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив керівник «Української асоціації полонених» Анатолій Поляков.

“Акція розпочнеться 7 липня у місті Одеса, далі буде Львів, Черкаси, Дніпро та інші міста України. Завершиться акція благодійним концертом у Києві 14 липня. Там буде багато артистів, які своїми виступами підтримають наших матерів, дружин”,- сказав Поляков.

За його словами, мета акції - привернути увагу світу до проблеми українських заручників та вплинути на органи державної влади задля результативності в процесі звільнення полонених.

Поляков закликав кожного українця замислитися над тим, що відчувають у полоні наші співвітчизники, що їм доводиться переживати там, що з ними відбувається потім, після звільнення з полону.

“Це дуже важливо, бо там живі люди. Там переважно ті, хто пішов захищати Батьківщину, хто ризикував собою, аби ми тут жили вільно. Я пережив полон, тому знаю, про що говорю. Це, перш за все, вбиває та розчавлює душу”, - наголосив він.

У рамках акції в українських містах буде встановлено стенди з прізвищами полонених, аби нагадати про кожного. Відбудуться виступи громадських діячів та родичів полонених. Зокрема, в рамках акції у Києві 12 липня біля Верховної Ради буде встановлена металева клітка, в якій організатори заходу запропонують посидіти депутатам, щоб останні хоч приблизно відчули, як це - бути заручником у терористів.

Як наголосив речник партії Національний Корпус Едуард Юрченко, говорити про заручників треба завжди і усюди.

“Ситуація, коли тисячі українців перебувають у полоні, але, на жаль, критично мало зусиль докладається для їхнього звільнення, є неприпустимою. Кожний з нас має боротися за звільнення співвітчизників, хто як може, але це треба. Якщо ми залишимо наших людей, наших бійців, які захищали нас, у тому пеклі, в якому вони зараз перебувають, то це буде зрада”, - наголосив він.

Колишня заручниця терористів, журналіст Марія Варфоломієва закликає не зупинятися і боротися за кожного українця. “Люди там у полоні вважають, що життя їхнє не важливе для інших. Але ж це на так. Ми маємо показати їм, що життя кожного громадянина має значення для нашої держави. Громадянське суспільство будує нову Україну та максимально бореться за життя кожної людини. Я вдячна людям, які боролися за моє звільнення та закликаю не зупинятися і боротися далі”, - сказала вона.

У свою чергу Єгор Воробйов, який також пережив полон, вважає, що подібні акції повинні бути. “Коли перебувають у полоні, відчуття, що про тебе забули — це найгірше, це я по собі знаю. Та кількість акцій та інформації про полонених, які є зараз — це добре. Ми маємо привертати увагу до цього питання", - наголосив він.

Організатори закликають українців не залишатися байдужими до заходу, а також до долі тих, хто опинився у неволі.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-