Київський Міський АвтоМото Клуб запрошує на старт етапу Чемпіонату України з ралі– Ралі «СТОЛИЦЯ»

Київський Міський АвтоМото Клуб запрошує на старт етапу Чемпіонату України з ралі– Ралі «СТОЛИЦЯ»

1184
Ukrinform
4 липня, 15.00 - Прес-конференція, присвячена старту етапу Чемпіонату України з ралі – Ралі «СТОЛИЦЯ». 

Учасники: Сергій Малик - президент Київського Міського АвтоМото Клубу; Юлія Жаткіна - директор з маркетингу та комунікацій паливної мережі GLUSCO; Олександр Чечуй - координатор з маркетингу і адмінпитань  компанії "Ferdinand Bilstein Ukraine".

Коротко. Київський Міський АвтоМото Клуб (КМАМК, kmamk.com) запрошує 7 липня (субота) о 19:00 на вул.Хрещатик, 36. Саме тут починає свій старт найунікальніший етап Чемпіонату України з ралі – Ралі «СТОЛИЦЯ».

Центр Києва перетворять на автоспортивну Меку лише на декілька годин, після чого усі учасники готуватимуться до бойових заїздів, які пройдуть вже наступного дня, 8 липня (неділя), на Київщині (Хорошевський район, смт Іршанськ, селища Старіки, Десятини, Полянка, Мелені, Шершні Житомирської області). Змагання триватимуть з 9:00 до 19:00. Того ж дня, відбудеться нагородження переможців у смт. Іршанськ Житомирської області.

«СТОЛИЦЯ» - стане третім етапом Чемпіонату України (ЧУ) з ралі. Вже зареєстровано понад 30 екіпажів. Їм потрібно буде подолати 118 кілометрів швидкісних спецділянок зі змішаним гравійним покриттям.

Довідково. Цікаві факти та історія ралі «СТОЛИЦЯ».

- Змагання відбуваються з 1999 року, за «будь-якої погоди», що і радує шанувальників автоспорту, мас-медіа, глядачів, слухачів та читачів, а також спортсменів-ралістів.

- Ралі «СТОЛИЦЯ» вважається наймасовішим автомобільним змаганням. У 1999 році на старт вийшло 36 екіпажів, а у 2005 році - вже 58.

- У 2005 році році у перегонах брали участь два англійські екіпажі на автомобілях «Ford Focus WRC» (World Rally Cup).

- Президент КМАМК пілот – рекордсмен Сергій Малик, у пошуках видовищних та складних спецділянок для ралі «СТОЛИЦЯ», проїхав майже 5000 кілометрів.

- ЧУ з ралі - це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів, на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту  та людей, на  час проведення перегонів.   

Контактні особи КМАМК: Дарія Корнієнко, 093-819-96-81; Юлія Матвєєва, 067-288-78-72.

Акредитація ЗМІ для спілкування з організаторами та учасниками на відкритті ралі https://goo.gl/forms/cU7HzdQErgjEvxA63

Підсумкові матеріали:

7 липня на Хрещатику стартує авторалі "Столиця"

У суботу, 7 липня, центр столиці України на кілька годин перетворять на Мекку автоспорту. Тут, біля будівлі КМДА, стартує ралі "Столиця".

Про це під час прес-конференції в Укрінформі розповів президент Київського міського автомотоклубу, пілот-рекордсмен Сергій Малик.

"Гонка "Столиця" розпочне третій етап чемпіонату України з ралі. Перші два етапи пройшли у травні та червні. Відкрила сезон "ХVI ралі Галіція" потім - автогонка "Умань" на Черкащині. Ралі "Столиця" триватиме 7-8 липня. Після урочистого відкриття у Києві гонщики переїдуть до Житомирщини, де й відбудуться заїзди. Нагородження переможців пройде у селищі Іршанськ", - зазначив Малик.

Він також висловив надію на те, що ралі "Столиця" стане по-справжньому традиційним і з кожним роком набиратиме обертів.

"Ми почали проводити гонки "за будь-якої погоди" ще 1999 року. Тоді на старт ралі вийшли 36 екіпажів, а 2005-го - вже 58, в тому числі - два англійські на автомобілях Ford Focus WRC.  Потім з різних причин змагання певний час не проводилися, а нинішнього року відновилися. Очікуємо на участь близько 30-ти екіпажів, які мають здолати 118 кілометрів. Ми зробимо все від нас залежне, аби ралі "Столиця" було по-справжньому традиційним і з кожним роком набирало обертів", - сказав пілот.

Нинішнього сезону чемпіонат України з ралі отримав нового генерального спонсора -  паливну компанію Glusco. 

"Авторалі - захоплюючий та видовищний вид спорту, а ми хочемо допомогти спортсменам відкрити нові можливості, - підкреслила під час прес-конференції директор з маркетингу та комунікацій Glusco Юлія Жаткіна. - На уманському етапі чемпіонату мені пощастило перевірити себе у якості другого пілота. Автогонки - це справжнє випробування характерів, а ще вони допомагають відчути "дух партнерства".

Додамо, що після ралі "Столиця"-2018 організатори чемпіонату країни планують у вересні провести автогонку "Чумацкий шлях", а у жовтні - ралі  "Трембіта" по Івано-Франківщині.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-