Соціальна політика «Союз Чорнобиль України»

Соціальна політика «Союз Чорнобиль України»

Укрінформ
27 червня, 11:30 - «Соціальна політика «Союз Чорнобиль України».

Організатор: Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Спікер: Володимир Яценко - віце-президент «Союзу Чорнобиль України».

Підсумкові матеріали:

Чорнобильці та ветерани-афганці вимагаються від влади поновити їм соціальні гарантії

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» спільно з ветеранами війни в Афганістані закликають владу поновити належне пенсійне забезпечення та соціальний захист чорнобильців та воїнів-інтернаціоналістів. 

Про це заявив віце-президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Володимир Яценко під час прес-конференції в Укрінформі, інформуючи про резолюцію Всеукраїнської акції протесту 19 червня у Києві.

«Разом з ветеранами-афганцями заявляємо, що чорнобильці не можуть і не будуть надалі терпіти злочинну бездіяльність влади у питаннях поновлення законних прав героїв-ліквідаторів, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників війни, воїнів-інтернаціоналістів», - заявив Яценко.

Він повідомив, що чорнобильці та воїни-інтернаціоналісти вимагають від Президента України «змусити Кабінет міністрів України вжити невідкладних заходів щодо безумовного виконанням норм Конституції України, рішень національних судів та Європейського суду з прав людини, прийнятих за позовами чорнобильців».

Від Верховної Ради вимагається виконання власного рішення щодо доопрацювання та ухвалення законопроекту про поновлення належного пенсійного забезпечення чорнобильців (реєстр. №4442, 4442-1). 

Як повідомлялося, 19 червня під Верховною Радою акцію протесту проводили ветерани війни в Афганістані, чорнобильці та шахтарі. Вони вимагали підвищення соціальних норм та пільг. Під час акції сталися сутички з правоохоронцями.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-