Вибори-2019: чого очікують українці

Вибори-2019: чого очікують українці

Укрінформ
7 червня 10.00 - Аналіз соціальних очікувань українців від виборів-2019

Організатор: Центр соціальних і маркетингових досліджень SOCIS.

Учасники: Олександр Стегній -  доктор соціологічних наук, виконавчий директор Центру соціальних і маркетингових досліджень SOCIS; Дмитро Громаков - соціолог, експерт з комунікацій, керівник Центру соціального інжинірингу РАНД; Сергій Дем’янов - виконавчий директор Центру соціального інжинірингу РАНД.

Підсумкові матеріали:

20% українців ще не визначились за кого голосуватимуть на президентських виборах - опитування

В Україні 20,1% українців ще не визначились за кого голосувати на президентських виборах.

Такі дані оприлюднив доктор соціологічних наук, професор, виконавчий директор Центру соціальних і маркетингових досліджень SOCIS Олександр Стегній під час презентації дослідження в Укрінформі.

За даними дослідження, відповідаючи на запитання «Кого б ви обрали, якби президентські вибори відбувались найближчої неділі?», 20,1% опитаних обрали варіант «не знаю» та «відмова відповіді».

Крім того, 14,4% опитаних заявили, що не брали б участі у виборах.

У цьому контексті Стегній наголосив, що до сучасних рейтингів потрібно ставитись прискіпливо, зважаючи на значну кількість людей, які ще не визначились за кого голосуватимуть.

«До вимірювання рейтингів ставлюсь прискіпливо, бо питома вага людей ще не знають... Орієнтовно з жовтня почнеться активна передвиборча боротьба і гра компроматів. І тоді опитування стануть більш актуальними. Зараз це просто уявлення», - сказав він.

Також, згідно з даними Socic, 8,9% опитаних проголосували би за Юлію Тимошенко, 7,9% за Петра Порошенка, 7,7% за Анатолія Гриценка, якби вибори відбувалися найближчої неділі.

Терміни проведення дослідження - 19-25 квітня 2018 року. Метод збору первинної соціологічної інформації - стандартизоване інтерв'ю face-to-face за місцем постійного проживання респондентів. Опитування проводилося за вибіркою, яка репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками - стать, вік (від 18 років) та тип поселення (місто/село). Загалом було опитано 3000 респондентів.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ДИВІТЬСЯ  ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://www.ukrinform.ua/rubric-other_news/2475933-cogo-ocikuut-i-na-kogo-orientuutsa-ukrainski-gromadani-v-ukrinformi-prezentovani-rezultati-sociologicnogo-opituvanna-centru-socis.html

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-