Зустріч-бесіда  з опініон-лідерами кримськотатарського народу учнів-членів Малої академії наук (АРТ-ХАБ Укрінформу, вул. Б.Хмельницького 8/16, ст. метро «Театральна»).

Зустріч-бесіда з опініон-лідерами кримськотатарського народу учнів-членів Малої академії наук (АРТ-ХАБ Укрінформу, вул. Б.Хмельницького 8/16, ст. метро «Театральна»).

1243
Ukrinform
20 квітня о 14.00 - Зустріч-бесіда з  опініон-лідерами кримськотатарського народу учнів - членів Малої академії наук.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: учні-члени МАН, наукові керівники.

Коротко. У грудні 2107 року ГО «Алєм» та Національним центром «Мала академія наук» (директор Оксен Лісовий) було досягнуто згоди щодо створення секції «Кримськотатарська гуманітаристика». У рамках секції учні-переселенці з Криму можуть захищати наукові роботи за напрямами: культурологія, мистецтвознавство, історія та мова. Створення цієї секції у Малій академії наук - це один зі шляхів збереження зв'язку з Кримом і  консолідації. У секції «Кримськотатарська гуманітаристика» зростає нове покоління пасіонаріїв, які створюють прогресивне бачення шляхів  об'єднання України.

22 квітня 2018 року відбудеться захист науково-дослідницьких робіт. Серед 1500 учнів-членів захищатимуть свої роботи  діти-переселенці з Криму в  секції «Кримськотатарська гуманітаристика».

Бесіда у дружній атмосфері сприяє згуртованості школярів-переселенців і позитивно впливає на подальший розвиток науково-дослідницької діяльності учнів.

Вітальне слово учнів від координатора (Ленура Халілова).

Бесіда з опініон-лідерами кримськотатарського народу: перший заступник міністра інформаційної політики  Еміне Джапарова, Ільмі Умеров.

Частування гостей кавою із солодощами.

Ознайомлення з семантикою кримськотатарського орнаменту.

Спільними зусиллями створення орнаментальної композиції в подальшому для вручення Укрінформу.

Підсумкові матеріали:

В арт-хабі Укрінформу Джапарова й Умеров зустрілися з юними дослідниками кримськотатарського народу

В арт-хабі Укрінформу відбулася зустріч першого заступника міністра інформаційної політики Еміне Джапарової та заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова з юними дослідниками кримськотатарського народу.

Зокрема, участь у зустрічі взяли опініон-лідери кримськотатарського народу учнів-членів Малої академії наук, повідомляє кореспондент Укрінформу

Як розповіла методист секції «Кримськотатарська гуманітаристика» Лєнура Халілова, у грудні 2017 року між ГО «Алєм» та Національним центром «Мала академія наук» було досягнуто згоди щодо створення секції «Кримськотатарська гуманітаристика».

"Наша секція входить до відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. В нашій секції три основні напрямки: мова та література, культура та мистецтво і історія кримських татар", - сказала вона.

За її словами, 22 квітня 2018 року відбудеться захист науково-дослідницьких робіт. Серед 1500 учнів-членів Малої академії наук захищатимуть свої роботи діти-переселенці з Криму в секції «Кримськотатарська гуманітаристика».

Вона розповіла, що захист робіт буде проводитись українською та кримськотатарською мовами.

Як зазначила Джапарова, створення цієї секції у Малій академії наук - один із шляхів збереження зв'язку з Кримом і консолідації.

"Міністерство радо підтримує ваші зусилля. Я вірю, що ця секція має перспективу і майбутнє. Я хочу подякувати вам за те, що тема кримськотатарського народу є дуже близько для вас", - звернулася до школярів Джапарова.

За її словами, нині один із основних напрямків Міністерства інформаційної політики - реінтеграція окупованих територій Донбасу і Криму. "Це не тільки політична реінтеграція, це в тому числі просвітницька діяльність щодо того, хто такі кримські татари. Тобто ми виходимо з того, і ми це прописуємо в Стратегії інформаційної реінтеграції, що кримські татари - це корінний народ Криму, що є невід’ємні права цього народу. Кожного року ми впроваджуємо загальнонаціональні комунікаційні компанії, які присвячені кримським татарам і Криму. Наприклад, до 18 травня, дня депортації, ми виробляємо фільми, ролики, бордові кампанії, публікації, марафони. Також до Дня прапору кримських татар 26 червня ми впроваджуємо гасло "Два прапори - єдина країна", - розповіла вона.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Умеров також подякував школярам за дослідження теми кримськотатарського народу, побуту та культури.

Під час заходу відбулася презентація від учня-члена Малої академії наук, яка ознайомила усіх з семантикою кримськотатарського орнаменту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>