«Україна на порозі об’єднаної Європи». Презентація монографії

«Україна на порозі об’єднаної Європи». Презентація монографії

2392
Ukrinform
19 квітня 11.00 - Україна на порозі об’єднаної Європи

Організатор: Центр Разумкова.

Учасники: Юрій Якименко – заступник генерального директора з аналітичної роботи – директор політико-правових програм Центру Разумкова; Михайло Міщенко – заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова; Віктор Замятін – провідний експерт політико-правових програм Центру Разумкова; Станіслав Кульчицький – головний науковий співробітник Інституту історії України НАНУ; провідні українські експерти та фахівці.

Презентацію здійснено за  фінансового сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Коротко. Монографія присвячена вивченню трансформаційних процесів в Україні після розпаду Радянського Союзу. Автори досліджують закономірності тривалого і складного переходу від радянського минулого до сучасної демократичної Української держави, виявляють динаміку основних параметрів українського соціуму під час цього переходу, роль ідей, соціальних міфів, соціальних стереотипів.

Матеріали видання містять результати соціологічних досліджень, що демонструють зміни у свідомості українського суспільства протягом періоду трансформації. 

Підсумкові матеріали:

В Укрінформі презентували монографію “Україна на порозі об’єднаної Європи”

Центр Разумкова презентував монографію “Україна на порозі об’єднаної Європи”, присвяченої дослідженню змін в Українській державі в період від розпаду СРСР і до нинішніх часів.

Як зазначалося на презентації видання в Укрінформі, у книзі містяться результати соціологічних досліджень, які демонструють зміни у свідомості українського суспільства протягом періоду трансформації.

Заступник генерального директора з аналітичної роботи - директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко розповів, що основою монографії стали напрацювання істориків, соціологів, політологів, соціологічні дані, які допомогли зробити певне узагальнення й аналіз того, яким чином в Україні відбувається перехід від пострадянського минулого і яким чином це минуле впливає на сучасність і на перспективи просування до об'єднаної Європи.

Якименко зауважив, що книга дає українцям “грунт для роздумів” щодо того, "хто ми є, де ми є і куди рухаємося".

За його словами, відповідно до соціологічних даних європейська суспільна модель залишається найбільш привабливою для українців.

“Тому наша постановка теми “Україна на порозі об’єднаної Європи” абсолютно правильна і відповідає політичним реаліям і настроям українського суспільства”, - підкреслив фахівець.

У монографії автори досліджують закономірності тривалого і складного переходу від радянського минулого до сучасної демократичної Української держави, виявляють динаміку основних параметрів українського соціуму під час цього переходу, роль ідей, соціальних міфів, соціальних стереотипів. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-