«БізнесWOMAN 2018». Жінки-підприємці  зберуться у столиці на другий  Міжнародний бізнес-форум

«БізнесWOMAN 2018». Жінки-підприємці зберуться у столиці на другий Міжнародний бізнес-форум

2110
Ukrinform
27 березня 10.00 - Проведення в Києві другого Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2018» 

Організатор: Державна служба зайнятості (Центральний апарат).

Учасники: Юлія Жовтяк - заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату); Золтан Хорват - генеральний директор угорської будівельної компанії «Magasepito 99 KFT»;  Вікторія Ліснича - президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні; Аліна Скоромохова - генеральний директор Хмельницького металургійного заводу;  Ганна Крисюк - генеральний директор журналу «БізнесWOMAN».

Коротко. Форум має на меті консолідацію зусиль жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом та сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні. Цей форум надасть можливість учасницям поділитися досвідом започаткування та ведення бізнесу, презентувати свої досягнення і знайти нових партнерів. Адже учасниками заходу стануть близько 1000 жінок з 20 країн світу.

Підсумкові матеріали:

Більше тисячі жінок із 20 країн світу візьмуть участь у другому Міжнародному бізнес-форумі в Києві

У Києві 23 квітня відбудеться другий Міжнародний жіночий бізнес-форум "БізнесWOMAN 2018", участь в якому візьмуть понад 1 тисяча жінок із 20 країн світу.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомила генеральний директор журналу «БізнесWOMAN» Ганна Крисюк.

"Форум стартує 23 квітня в Українському домі. Участь у форумі візьмуть понад тисячу жінок з 20 країн світу. Станом на сьогодні зареєстровано вже 1200 жінок. До нас приїдуть жінки з усіх європейських країн, це жінки бізнесу, які хочуть знайти нових партнерів, хочуть підтримати українську жінку, допомогти їй розвиватися і знайти нових партнерів", - сказала Крисюк.

За її словами, основною метою форуму є консолідація зусиль жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом та сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні. Цей форум надасть можливість учасницям поділитися досвідом започаткування та ведення бізнесу, презентувати свої досягнення і знайти нових партнерів.

Крисюк додала, що учасниками форуму будуть відомі в Україні та світі жінки, серед яких представники влади та бізнесу, політичних партій та міжнародних організацій.

Також на форумі, за її словами, будуть нагороджувати найуспішніших жінок України та світу за досягнення в бізнесі та соціальну відповідальність.

Як зазначила заступник голови Державної служби зайнятості України Юлія Жовтяк, у рамках форуму відбудеться масштабний ярмарок вакансій, де роботодавці матимуть можливість презентувати свої компанії та наявні вакансії.

"Для нас є дуже важлива участь в даному бізнес-форумі, і я запрошую всіх жінок і жінок топ-менеджерів, які шукають роботу та мають міжнародну кваліфікацію, тому що на даному форумі можна буде познайомитися з впливовими жінками, які допоможуть, можливо, організувати бізнес в Україні, інвестують в бізнес, і наші жінки зможуть створити робочі місця в нашій державі", - сказала Жовтяк.

Вона наголосила, що Державна служба зайнятості однаково надає послуги як жінкам, так і чоловікам. "У 2017 році Державна служба зайнятості долучилася до проекту Програми розвитку ООН "Підтримка реформи соціального сектору в Україні" за напрямком залучення на ринок праці найуразливіших груп населення та жінок. З 1 січня 2018 року ми запровадили повністю всю цю програму у всіх обласних наших центрах. Ми індивідуально підходимо до проблеми кожної людини, в тому числі жінки, і виявляємо, які перепони є на шляху її працевлаштування", - зауважила Жовтяк.

За інформацією служби зайнятості, кількість зайнятого населення за 9 місяців 2017 року становила 16,2 млн осіб, з них 48% (7,8 млн) жінки. Рівень зайнятості становив 56,3%, зокрема серед жінок - 51,7%.

Протягом 2017 року послуги державної служби зайнятості отримали 1 138,4 тисячі зареєстрованих безробітних, зокрема 52% (588,5 тис.) - жінки.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>