Діти, ВІЛ і туберкульоз

987
Ukrinform

23 березня о 15.30 відбудеться «круглий стіл»  на тему: «Діти, ВІЛ та туберкульоз. Проблеми та рішення надання медичної допомоги дітям та підліткам, які живуть з ВІЛ, в умовах епідемії туберкульозу в Україні» (Зала 2).

Організатори:  ГО  «Дитинство – без СНІДУ»; Інформаційно-ресурсний навчальний центр ім. заслуженого лікаря України С.В. Комар при Центрі «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД»  НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

Учасники: Яна Терлєєва - Центр Громадського Здоров’я МОЗ України; Інна Морич – к.м.н., експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я,  епідеміолог; Оксана Солдатенкова – завідуюча Центром інфекційних захворювань «Клініка для лікування хворих на ВІЛ/СНІД дітей» НДСЛ ОХМАТДИТ; Марина Сердюк - лікар фтизіатр Центру інфекційних захворювань «Клініка для лікування хворих на ВІЛ/СНІД дітей» НДСЛ ОХМАТДИТ; Наталія Мойсєєва - менеджер проекту ГО «Дитинство - без СНІДу».

Коротко. Мета заходу - обговорення викликів, які стоять перед системою охорони здоров’я та громадськими організаціями в подоланні епідемії туберкульозу та коінфекції ВІЛ/ТБ і забезпеченні догляду та лікування для дітей і підлітків, які живуть з ВІЛ, та членам їх родин в умовах реформування та децентралізації.

Під час «круглого столу»  буде визначено проблеми і чинники поширення туберкульозу серед дітей та підлітків, які живуть з ВІЛ; обговорюватиметься досвід виявлення, діагностики, лікування дітей та підлітків, хворих на коінфекцію ВІЛ/ТБ; буде визначено шляхи розширення партнерства НДСЛ «ОХМАТДИТ» та Громадської організації «Дитинство - без СНІДу» за підтримки Дитячого Фонду ООН щодо  впровадження сучасних шляхів подолання  туберкульозу серед дітей та підлітків, які живуть з ВІЛ; представлено передовий досвід Центру інфекційних захворювань «Клініка для лікування хворих на ВІЛ/СНІД дітей» НДСЛ ОХМАТДИТ щодо лікування коінфекції ВІЛ/ТБ серед дітей та підлітків.  

Питання до обговорення.

ВІЛ/ТБ коінфекція серед дітей та підлітків у світі та Україні.

Досвід діагностики та лікування ВІЛ/ТБ коінфекції у дітей та підлітків Центру інфекційних захворювань «Клініка для лікування хворих на ВІЛ/СНІД дітей»НДСЛ ОХМАТДИТ.

  Обговорення досвіду партнерства між міжнародними, неурядовими організаціями та державними установами як запорука успіху у впроваджені сучасних стратегій подолання туберкульозу серед дітей та підлітків, які живуть з  ВІЛ. 

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044) 299-03-32; 299-05-01

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-