Українці облаштують  2500 додаткових місць у дитсадках за кошти  Німеччини

Українці облаштують 2500 додаткових місць у дитсадках за кошти Німеччини

Укрінформ
1 березня 10.00 - Українці облаштують  2500 додаткових місць у дитсадках за кошти Німеччини

Організатор: Український  фонд соціальних інвестицій.

Учасники: Олександра Чуркіна - заступник міністра соціальної політики України; Андрій Лактіонов - виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій.

Коротко. Цього року у дитячих садках Києва з’являться додаткові місця для  2500 дітей. Ці місця створюються завдяки Українському фонду соціальних інвестицій, який ремонтує у дитсадках додаткові приміщення, створюючи нові групи. Організація залучає кошти уряду Німеччини для того, щоб встановити теплі вікна та двері, відремонтувати систему опалення, поставити рекуператори та виконати низку інших робіт, щоб приміщення груп відповідали сучасним стандартам. Загалом буде відремонтовано 105 груп.

Станом на кінець 2015 року в електронній черзі у дитячі садки Києва перебувало понад 15 тисяч дітей. Завдяки роботі УФСІ черга скоротиться більш  ніж на 15%.

Крім того, УФСІ публічно прозвітує про свою роботу та реалізовані проекти в галузі створення соціального житла для переселенців, організації програм з перекваліфікації внутрішніх мігрантів із зони АТО.

Підсумкові матеріали:

Восени поточного року в Україні відкриють ще 14 гуртожитків для переселенців - УФСІ

Український фонд соціальних інвестицій за кошти уряду Німеччини восени 2018 року відкриє ще 14 гуртожитків на сході країни та у Львові для внутрішньо переміщених осіб.

Про це заявив виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов під час публічного звіту організації в Укрінформі.

«Ще 14 гуртожитків будуть відкриті, ми сподіваємося, до 1 вересня цього року. Можливо, до 1 жовтня. І близько 700 переселенців отримають житло», - повідомив Лактіонов.

За його словами, 13 гуртожитків відкриють на сході країни і один у Львові.

Лактіонов зауважив, що наразі УФСІ уже відкрив 3 гуртожитки для внутрішньо переміщених осіб, де поселилися близько сотні людей.

«У 2018 році у нас буде продовжуватися програма щодо створення житла для переселенців, дещо буде розширена географія цього проекту: крім Харківської, Дніпропетровської, Запорізької областей до цієї програми будуть залучені ще Донецька, Полтавська, Кіровоградська та Вінницька області», - зазначив виконавчий директор УФСІ.

Окрема увага, наголосив він, буде приділятися викладачам та працівникам переміщених вищих навчальних закладів.

До кінця поточного року відремонтують щонайменше 11 дитячих садків Києва - УФСІ

Український фонд соціальних інвестицій за кошти уряду Німеччини зробить ремонт щонайменше у 11 дитячих садках столиці.

Про це заявив виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов під час публічного звіту організації в Укрінформі.

«До кінця поточного року ми зробимо ремонт ще в 11, а можливо, у 12 дитячих садках, і ще 700 дітей отримають додатково місця», - зазначив Лактіонов.

Він підкреслив, що наразі уже завершено ремонтні роботи в 31 дитячому садку у Києві, 1800 дітей отримали можливість піти до нових відремонтованих приміщень.

Лактіонов зауважив, що у 2015 році черга в дитячі садочки досягала 15 тисяч дітей, наразі вона становить 4200.

«За рік-два ця проблема, думаю, спільно з Київською міською адміністрацією та нашою допомогою буде вирішена остаточно», - зазначив Лактіонов.

Загалом на ремонтні роботи, повідомив він, УФСІ залучив кошти уряду Німеччини, надані через Німецький банк розвитку KfW у розмірі 112,8 млн грн.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-