"Спільна Олімпійська Перемога". Хто і як додатково заохочує нашу збірну?

"Спільна Олімпійська Перемога". Хто і як додатково заохочує нашу збірну?

956
Ukrinform
30 січня 13.00 - Спільна Олімпійська Перемога  

Організатор: Рекламно-маркетингова агенція «Спільна Перемога» за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та за підтримки  Міністерства інформаційної політики України, організації ТМ Parimatсh, інших партнерів.

Учасники: Ярослав Войтович - заступник Міністра молоді та спорту України; Володимир Бульба - радник міністра молоді та спорту України, координатор кампанії «Спільна Олімпійська перемога»; Валентин Щербачов - засновник медіа платформи «StartChanel»; Карина Конопленко - прес-секретар КО «Київзеленбуд»; Олександр Соколинський - модератор заходу, співкоординатор кампанії  «Спільна Олімпійська перемога».

Коротко. Мета кампанії   “Спільна Олімпійська перемога” - створення додаткових стимулів для успішного виступу наших олімпійців та гідного представлення України на Зимових Олімпійських Іграх  2018 року. Зокрема, утворюється позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами Зимових Олімпійських Ігор  2018 року. Першою  до розпочатої кампанії РМА “Спільна Перемога” приєдналася ТМ Parimatch та оголосила, що продовжить традицію підтримки олімпійської збірної, започатковану на Олімпіаді в Ріо  2016 року.  Згідно з меморандумом, що підписаний між Міністерством молоді та спорту України, РМА «Спільна Перемога» та ТМ Parimatch у рамках кампанії «Спільна Олімпійська Перемога», кожен український медаліст зимової Олімпіади отримає додаткове матеріальне заохочення. Так, бронзові призери отримають по 150 000 грн, срібні - по 300 000 грн, а за золото премія становитиме 500 000 гривень. 

Довідково. Зимові Олімпійські Ігри 2018 року відбудуться у період з 9 по 25 лютого в м. Пхенчхан (Республіка Корея). Збірну України представлятимуть понад тридцять спортсменiв у одинадцяти   дисциплінах.                                                                                        

Підсумкові матеріали:

Українським олімпійцям пообіцяли додаткові стимули за медалі на Іграх-2018

Кожен український медаліст зимової Олімпіади, яка пройде з 9 по 25 лютого у Пхьончхані (Республіка Корея), отримає додаткове матеріальне заохочення.

Ініціатором цієї кампанії виступила Рекламно-маркетингова агенція "Спільна Перемога" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, ТМ Parimatсh та інших партнерів, повідомляють кореспонденти Укрінформу.

"Україна нині є четвертою у світі за розміром призових медалістам Пхьончхана. Як відомо, за олімпійське "золото" передбачено 125 тисяч доларів, "срібло" - 80 тисяч доларів, "бронзу" - 55 тисяч доларів. Це удвічі більше ніж розмір винагород на попередніх зимових Іграх-2014", - зазначив заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович під час прес-конференції в Укрінформі.

Водночас, з метою створення додаткових стимулів для успішного виступу українських олімпійців утворюється позабюджетний призовий фонд для вітчизняних спортсменів, які стануть переможцями та призерами Ігор-2018.

"За "золото" у Пхьончхані премія становитиме 500 тисяч гривень, срібні призери отримають по 300 тисяч гривень, бронзові - по 150 тисяч гривень", - розповів представник ТМ Parimatсh Вадим Місюра.

Прес-секретар комунального об'єднання "Київзеленбуд" Карина Конопленко у свою чергу додала: "Кожному призеру Ігор-2018 "Київзеленбуд" подарує унікальну квіткову клумбу, дизайн якої буде розроблено фахівцями нашого об'єднання і присвячений олімпійській тематиці".

Квіткові символи олімпійської перемоги вже навесні будуть висаджені у Києві.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>