Час для добрих справ. Різдвяна Резиденція добра об'єднує усіх, хто поспішає їх творити - 15.12.2017 11:30 — Новини Укрінформ
Час для добрих справ.  Різдвяна Резиденція добра об'єднує усіх, хто поспішає їх творити

Час для добрих справ. Різдвяна Резиденція добра об'єднує усіх, хто поспішає їх творити

1433
Ukrinform
15 грудня 11.30 - «Різдвяна Резиденція добра»

Організатор: БФ «Добрый самарянин». 

Учасники: Денис Сердиченко - керівник БФ «Добрый Самарянин»; Наталя Терехова - організатор Різдвяної Резиденції Добра; Анатолій Кавун - керівник соціальної платформи "Доброе дело".

Контактна особа:  Наталя Терехова (097)375-72-29. 

Підсумкові матеріали:

В Одесі відкриється Різдвяна резиденція добра

 В Одесі відкриється Різдвяна резиденція добра, де можна буде взяти участь у добродійності, відвідати музеї старих листівок, іграшок і майстер-класи.

 Як повідомили в ході прес-конференції в Укрінформі, Резиденція відкриється 23 грудня.

"У рамках різдвяних заходів ми намагалися зробити добродійність модною, і на вулиці Дерибасівській, в центрі міста, ми встановлюємо величезний павільйон, який буде оазисом добродійності в місті Одеса. Ми назвали це Різдвяною резиденцією Добра, де будуть об'єднані такі соціальні проекти, як "Добрий гість", "Збери подарунок сироті" і "Друге життя ваших речей". Ми хочемо, щоб одеситам було зручно принести і щось зробити добре "в один клік», як то кажуть", -  заявив керівник благодійного фонду "Добрий Самарянин" Денис Сердиченко.

За його словами, особливістю проекту «Збери подарунок сироті» є не просто подарунок дитині, а виконання його бажання.

"Наша команда волонтерів їде в інтернат, дізнається бажання дитини, і після цього ми викладаємо фотографію дитини і його бажання на нашій сторінці в Facebook і люди збирають подарунки. Минулого року ми зібрали 4 тисячі подарунків на суму 3,5 млн грн", - заявив Сердиченко, наголошуючи, що подарунки збирають не лише в Одесі, а й у Миколаєві, Харкові, Луцьку, Южному, Києві та інших містах України.

За словами керівника соціальної платформи «Добра справа» Анатолія Кавуна, цей проект організовується щороку під Новий рік і потрібний для того, щоб дати людям можливість замислитися про те, що ці діти-сироти могли б опинитися в якійсь сім'ї.

Кавун також розповів про інший проект  - "Добрий друг", який проводитиметься в Різдвяній резиденції добра.

"Ми спробували за допомогою соціальних служб обрати найменш забезпечених людей похилого віку, інвалідів і спробували давати їм найнеобхідніше - крупи, олію, речі, які потрібні в ужитку. Зараз ми забезпечуємо близько 300 осіб на місяць такими продуктовими наборами", -  повідомив Кавун.

Організатор Різдвяної резиденції добра Наталя Терехова розповіла про проект «Друге життя ваших речей».

"Коли сталися трагічні події на Сході, люди почали переїжджати в Одесу, ми їх зустрічали і зіткнулися з проблемою, як їх вдягти і нагодувати. Ми створили проект "Друге життя ваших речей". Одесити на нього активно відгукнулися..." - розповіла Терехова.

Окрім благодійних проектів, за її словами, в Резиденції будуть різдвяні вечори, перегляди різдвяних мультфільмів, майстер-класи з відомими вмільцями Одеси.

"Ми сподіваємося, що у нас все вийде і ми створимо атмосферу, з якої не захочеться йти", -  підкреслила Терехова.

Як повідомив Сердиченко, Резиденція почне роботу 23 грудня і буде відкрита для відвідання до 8 січня з 10 ранку до 22.00 вечора.

"На території Резиденції буде музей старих іграшок і листівок, історичний музей, аукціон", - заявив Сердиченко.

За його словами, особливістю цього року буде день професій.

"Ми максимально хочемо залучити громадськість до доброчинності, щоб люди дарували один одному добро", -  підсумував Сердиченко.

 Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>