Час для добрих справ.  Різдвяна Резиденція добра об'єднує усіх, хто поспішає їх творити

Час для добрих справ. Різдвяна Резиденція добра об'єднує усіх, хто поспішає їх творити

Укрінформ
15 грудня 11.30 - «Різдвяна Резиденція добра»

Організатор: БФ «Добрый самарянин». 

Учасники: Денис Сердиченко - керівник БФ «Добрый Самарянин»; Наталя Терехова - організатор Різдвяної Резиденції Добра; Анатолій Кавун - керівник соціальної платформи "Доброе дело".

Контактна особа:  Наталя Терехова (097)375-72-29. 

Підсумкові матеріали:

В Одесі відкриється Різдвяна резиденція добра

 В Одесі відкриється Різдвяна резиденція добра, де можна буде взяти участь у добродійності, відвідати музеї старих листівок, іграшок і майстер-класи.

 Як повідомили в ході прес-конференції в Укрінформі, Резиденція відкриється 23 грудня.

"У рамках різдвяних заходів ми намагалися зробити добродійність модною, і на вулиці Дерибасівській, в центрі міста, ми встановлюємо величезний павільйон, який буде оазисом добродійності в місті Одеса. Ми назвали це Різдвяною резиденцією Добра, де будуть об'єднані такі соціальні проекти, як "Добрий гість", "Збери подарунок сироті" і "Друге життя ваших речей". Ми хочемо, щоб одеситам було зручно принести і щось зробити добре "в один клік», як то кажуть", -  заявив керівник благодійного фонду "Добрий Самарянин" Денис Сердиченко.

За його словами, особливістю проекту «Збери подарунок сироті» є не просто подарунок дитині, а виконання його бажання.

"Наша команда волонтерів їде в інтернат, дізнається бажання дитини, і після цього ми викладаємо фотографію дитини і його бажання на нашій сторінці в Facebook і люди збирають подарунки. Минулого року ми зібрали 4 тисячі подарунків на суму 3,5 млн грн", - заявив Сердиченко, наголошуючи, що подарунки збирають не лише в Одесі, а й у Миколаєві, Харкові, Луцьку, Южному, Києві та інших містах України.

За словами керівника соціальної платформи «Добра справа» Анатолія Кавуна, цей проект організовується щороку під Новий рік і потрібний для того, щоб дати людям можливість замислитися про те, що ці діти-сироти могли б опинитися в якійсь сім'ї.

Кавун також розповів про інший проект  - "Добрий друг", який проводитиметься в Різдвяній резиденції добра.

"Ми спробували за допомогою соціальних служб обрати найменш забезпечених людей похилого віку, інвалідів і спробували давати їм найнеобхідніше - крупи, олію, речі, які потрібні в ужитку. Зараз ми забезпечуємо близько 300 осіб на місяць такими продуктовими наборами", -  повідомив Кавун.

Організатор Різдвяної резиденції добра Наталя Терехова розповіла про проект «Друге життя ваших речей».

"Коли сталися трагічні події на Сході, люди почали переїжджати в Одесу, ми їх зустрічали і зіткнулися з проблемою, як їх вдягти і нагодувати. Ми створили проект "Друге життя ваших речей". Одесити на нього активно відгукнулися..." - розповіла Терехова.

Окрім благодійних проектів, за її словами, в Резиденції будуть різдвяні вечори, перегляди різдвяних мультфільмів, майстер-класи з відомими вмільцями Одеси.

"Ми сподіваємося, що у нас все вийде і ми створимо атмосферу, з якої не захочеться йти", -  підкреслила Терехова.

Як повідомив Сердиченко, Резиденція почне роботу 23 грудня і буде відкрита для відвідання до 8 січня з 10 ранку до 22.00 вечора.

"На території Резиденції буде музей старих іграшок і листівок, історичний музей, аукціон", - заявив Сердиченко.

За його словами, особливістю цього року буде день професій.

"Ми максимально хочемо залучити громадськість до доброчинності, щоб люди дарували один одному добро", -  підсумував Сердиченко.

 Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-