Український  бал у  Відні. Цей благодійний захід втретє організовує Товариство української молоді в Австрії

Український бал у Відні. Цей благодійний захід втретє організовує Товариство української молоді в Австрії

13758
Ukrinform

Коротко. Український бал у Відні відбудеться 17 лютого 2018 року за підтримки Міністерства інформаційної політики України та низки міжнародних організацій, зокрема Українсько-австрійської Асоціації, Київської ініціативної групи Альпбах, OeAD-Бюро Львів. Український бал має на меті благодійні цілі: виручені кошти від аукціону та томболи підуть на дитячі будинки на сході та заході України.

17 лютого віденський Palais Auersperg вкотре відкриє двері для сотні гостей, щоб провести незабутню ніч, сповнену музики, танцю, вишуканості та традицій. Пишний палац в стилі барокко ще у 18 столітті хвилював і зворушував Відень грандіозними музичними подіями. Його стіни чули гру геніальних Моцарта та Гайдна. Цього вечора, в самий розпал сезону балів, традиційний віденський бал переплететься з українським шармом, що зробить вечір розкішно незабутнім. 

Український бал має на меті популяризацію української культури серед австрійців та іноземців. Саме тому на балу лунатимуть українські пісні у симфонічному аранжуванні, які виконає професійний австрійський оркестр, виступатимуть українські музиканти та діджеї, проходитимуть тематичні майстер-класи, а сукні-вишиванки ведучої стануть справжньою окрасою події. Крім того, заплановано проведення благодійного аукціону та томболи з цікавими призами.

Захід відвідають VIP-персони з України та Австрії. Відкриватиме бал зірка світової оперної сцени Ольга Пасічник, серед гостей  -  співачка Віденської опери Зоряна Кушплер, яка відкривала Український бал у Відні у 2017 році. Дизайн-студія Оксани Полонець надасть ексклюзивні сукні-вишиванки для ведучої, а головним лотом аукціону стане українська вишиванка з унікальним візерунком від гуцульських майстрів. 

Як ведеться на справжніх віденських балах, Український бал у Відні відкриватимуть дебютанти. Вони танцюватимуть традиційний полонез і віденський вальс. Крім того, у програмі - майстер-класи кадрилю та сальси руеди від переможців кубків України та міжнародних конкурсів, фіналістів блекпульського фестивалю в Шанхаї Костянтина та Надії Панченків.

Довідково.  На минулорічному балу вдалося зібрати 4 000 євро, які Товариство української молоді в Австрії передало на потреби шкіл-інтернатів у м. Бережани, с. Нове Село Тернопільської області та м. Кремінна Луганської області. 

Товариство української молоді у Австрії (ТУМА) - громадська молодіжна неполітична та позаконфесійна організація, заснована небайдужими українцями у Відні у 2010 році.

Візією Товариства української молоді в Австрії є об'єднання української громади за межами Батьківщини. Зокрема, до спектра завдань, які ставить перед собою Товариство, - інформаційна підтримка українців у Австрії, реалізація проектів у сферах освіти та культури, допомога в інтеграції українців у європейське суспільство, а також організація благодійних акцій. Більше про ТУМА та діяльність товариства можна дізнатися на веб-сайті - www.gotuma.org/.

Детальна інформація про Український благодійний бал у Відні за посиланням - www.ukrainianball.at та https://www.facebook.com/events/1468062213287321/ 

Український бал у Відні 2017 року

https://www.youtube.com/watch?v=5Ko8EWcPWRA 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>