"ПРАВЕКС-БАНК" оновлений. Як підвищує стандарти послуг?

Укрінформ
30 листопада, 10.00 - Прес-конференція з нагоди презентації оновленого "ПРАВЕКС-БАНКУ".

Учасники: Джованні Джиллі - керівник Capital Light Bank, Інтеза Санпаоло; Флавіо Джанетті - член Спостережної Ради ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК"; Еціо Салваі - Голова Спостережної Ради ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК"; Джанфранко Піццутто - член Правління, начальник відділу спеціальної координації  ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК"; Тарас Кириченко - Голова Правління ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК".

Коротко. На події будуть представлені новий логотип та сучасний динамічний корпоративний стиль банку. Зовнішнє оновлення бренду є лише частиною загальних зусиль "ПРАВЕКС-БАНКУ", спрямованих на надання якісного сервісу українським та іноземним клієнтам.

Довідково. ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії: роздрібному, корпоративному та управлінні приватним капіталом.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно вдосконалює свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає кращим для своїх клієнтів та партнерів. 

В Італії Група обслуговує 12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по всій країні відділень, її ринкова частка становить не менше ніж 12% у більшості регіонів Італії. 

Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної та Східної Європи, а також у країнах Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100 відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до дочірніх компаній Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в 12 країнах. Крім того, міжнародна мережа фахівців із підтримки корпоративних клієнтів представлена у 26 країнах, зокрема Близького Сходу,  Північної Африки, і там, де італійські компанії проявляють найбільшу активність, - Сполучених Штатах Америки, Бразилії, Росії, Індії та Китаї.  

Акредитація для ЗМІ обов'язкова за тел. або e-mail: +38 (097)140-07-78; diana.demydenko@pleon.ua (Діана Демиденко); +38 (067) 509-76-36; nbogacheva@pleon.ua (Наталія Богачова).

Підсумкові матеріали:

Правекс банк презентував оновлений логотип та корпоративний стиль 

"Правекс банк" презентував новий логотип та корпоративний стиль, зокрема покращується планування приміщень відділень, змінюється модель  роздрібного бізнесу з впровадженням додаткових продуктів та відновлення кредитування у 2018 році.

Про це розповів голова Правління ПАТКБ " Правекс банк" Тарас Кириченко під час прес-конференції в Укрінформі. 

"Ми змінили логотип і тепер це три арки, які роташовуються біля напису "Правекс-банк". Новий логотип символізує зростання та розвиток. Також  тепер ми використовуємо такі ж шрифти, як використовує група "Інтеза Санпаоло", - сказав він. 

Крім того, Кириченко зауважив, що у "Правекс банку" змінюється планування відділень для покращення роботи з клієнтами.

"Ми змінюємо концепцією банківських відділень, спираючись на підхід, який використовується в Італії і поза її межами. Це італійський дизайн, увага до дрібниць, душевність, яка поєднується з нашим новим і якісним персоналом. Нові відділення є набагато зручнішими для клієнтів. Спілкування з банком стає простішим і легшим", - сказав він.

Кириченко додав, що наразі 17 відділень з 50, які розташовані у Києві, працюють у новому стилі, а в перші місяці 2018 року завершиться оновлення і всіх інших відділень. 

Нагадаємо, в 2008 році Intesa Sanpaolo купила "Правекс-банк" у сім'ї тодішнього мера Києва Леоніда Черновецького, який заснував банк у 1992 році.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-