Різдвяний благодійний ярмарок - 2017. Які посольства долучаться до участі та чим здивує відвідувачів

Різдвяний благодійний ярмарок - 2017. Які посольства долучаться до участі та чим здивує відвідувачів

3550
Ukrinform
23 листопада, 14.00 - Проведення 25-го Різдвяного благодійного ярмарку 2017 (Charity Bazaar 2017).

Організатор: Міжнародний жіночий клуб міста Києва.

Учасники: Валері Стулікова - президент Міжнародного жіночого клубу м. Києва; Соня Земанова - голова Комітету із залучення коштів; Тетяна Сахарук - Голова Благодійного комітету;  Валентина Тарновскі - член Міжнародного жіночого клубу м. Києва, представник Клубу дружин послів, дружина Посла Італії.

Коротко. Захід щорічно організовує Міжнародний жіночий клуб міста Києва. Під час конференції Ви дізнаєтесь, які посольства братимуть участь цього року, хто підтримуватиме захід,  та про цікавинки, які чекатимуть Вас на Ярмарку.

У 2016 році Благодійний Ярмарок IWCK зібрав 3 400 000 гривень. Ці кошти були спрямовані на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України. Із зібраних коштів було надано 17 грантів та підтримано 7 особливих ініціатив.

Довідково: Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) - це недержавна некомерційна організація, що заснована у 1992 р. групою іноземних жінок під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. Наразі організація складається з понад 200 учасників з 59 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, котрі задіяні в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.

Традиційно Ярмарок має таку структуру:

- іноземні посольства організовують стенди, на яких продають національні товари, а також

традиційні страви й напої. Нині 43 посольства уже підтвердили свою участь;

- продаватиметься одяг новий і такий,що був у використанні, електронні та побутові пристрої, гаджети, декор, книги та багато інших речей;

- у гостей буде можливість побачити музичні й танцювальні виступи колективів з усього світу, зокрема з Бельгії, Індії, Аргентини, Грузії, Болгарії;

- діти матимуть змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах (уроках орігамі,

майстер-класі з танцю та футбольної гри).

Усі журналісти на прес-конференції отримають запрошення на захід на дві персони.

25-тий щорічний Благодійний Ярмарок відбудеться 02. 12. 2017 р. у НСК «Олімпійський».

Підсумкові матеріали:

На "Олімпійському" пройде благодійний ярмарок від 43 посольств 

У Києві на Національному спорткомплексі  "Олімпійський" 2 грудня відбудеться 25-тий Ювілейний Міжнародний благодійний різдвяний ярмарок, який організовує Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK). Участь у ярмарку вже підтвердило 43 посольства.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Проведення 25-го Різдвяного благодійного ярмарку 2017 (Charity Bazaar 2017)" повідомила голова Комітету із залучення коштів Соня Земанова.

 "Цьогоріч 43 країни будуть брати участь в благодійному ярмарку. Це ювілейний - 25-й ярмарок і ми раді вітати 7 нових країн, серед них: Італія, Ізраїль, ОАЕ, Єгипет, Норвегія, Македонія та Чорногорія", - сказала Земанова. 

За її словами, іноземні посольства на ярмарку організують стенди, на яких продаватимуться національні товари, традиційні страви й напої. Також задля збору коштів продаватиметься як новий, так і використаний одяг, електронні та побутові пристрої, гаджети, книги й багато інших речей. Для всіх присутніх на ярмарку виступатимуть музичні й танцювальні колективи з Бельгії, Індії, Аргентини, Грузії та Болгарії. А для дітей будуть організовані різноманітні майстер-класи (уроки орігамі, майстер-класи з танцю та футбольної гри).

Як зазначила голова Благодійного комітету Тетяна Сахарук, у 2016 році Благодійний ярмарок IWCK зібрав 3 400 000 гривень. Ці кошти були спрямовані на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України. Із зібраних коштів було надано 17 грантів та підтримано 7 особливих ініціатив.

Як повідомила президент Міжнародного жіночого клубу м. Києва Валері Стулікова, ярмарок працюватиме з 10.00 до 17.00 години. 

Вартість вхідного квитка: 80 грн для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів та дітей 6-18 років. Для дітей до 6 років та інвалідів - вхід безкоштовний.

Усі кошти, зібрані на ярмарку, будуть спрямовані на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, та інших людей, що потребують допомоги.

Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) - це недержавна некомерційна організація, що заснована у 1992 р. групою іноземних жінок під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. Наразі організація складається з понад 200 учасників з 59 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, котрі задіяні в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>