Безпілотні авіакомплекси: питання  переоснащення української армії за підсумками року

Безпілотні авіакомплекси: питання переоснащення української армії за підсумками року

1294
Ukrinform
22  листопада, 11.00 - Переоснащення української армії авіаційними безпілотними комплексами. Підсумки року. Успіхи, проблеми та виклики. 

Організатор: «НВП «Атлон Авіа»; інформаційно-консалтингова компанія Defense Express. 

Учасники: Артем В'юнник - директор компанії НВП «Атлон Авіа»; Сергій Згурець - директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express; інші виробники вітчизняних безпілотних комплексів.

Коротко. Компанія «Атлон Авіа» є розробником та виробником безпілотного авіаційного комплексу (БПАК) А1-СМ Фурія, який пройшов визначальні відомчі випробування в інтересах Міністерства оборони України, і на сьогодні серійно постачається в Збройні сили України в рамках державного оборонного замовлення.

На прес-конференції буде продемонстровано зразки безпілотних комплексів, які постачаються для Збройних сил України. 

Підсумкові матеріали:

Українські виробники безпілотників просять Міноборони сформувати замовлення на наступний рік

Українські виробники авіаційних безпілотних комплексів звернулись до Міноборони з проханням сформувати замовлення на наступний рік.

Про це сказав директор компанії НВП "Атлон Авіа" Артем В'юнник на прес-конференції в Укрінформі на тему "Переоснащення української армії авіаційними безпілотними комплексами. Підсумки року. Успіхи, проблеми та виклики".

"На сьогоднішній день компанією всі контракти виконані, і тепер постає питання, що робити далі... Ситуація з замовленням на БПАК А1-СМ "Фурія" незрозуміла, і це питання номер один для нас", - сказав В'юнник. 

Він повідомив, що компанія "Атлон Авіа" є розробником та виробником безпілотного авіаційного комплексу (БПАК) А1-СМ "Фурія", який пройшов визначальні відомчі випробування в інтересах Міністерства оборони України, і на сьогодні постачається в ЗСУ в рамках державного оборонного замовлення. Компанія на 100 відсотків працює на внутрішній ринок - на задоволення потреб силових структур України. У 2017 році було виконано два державних контракти - один для СБУ, другий для Міноборони. Зокрема, для Міноборони було відвантажено 10 комплексів БПАК А1-СМ "Фурія", уточнив В'юнник. 

Водночас, він зауважив, що "Фурія" поки не прийнята на озброєння ЗСУ.

У свою чергу, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець зауважив, що на сьогодні "жодна з наших приватних і державних компаній (в оборонній сфері - ред.) не знає, яким чином вона буде завантажена на наступний рік".

За його словами, Збройні сили мають намір закупити загалом до 2020 року 160 безпілотних комплексів. На думку експерта, цього надзвичайно замало, адже таких комплексів має бути близько 500 - серед них як комплекси розвідки, так і корегування вогню.   

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>