У пеклі полону. Як захищатимуть бранців колишніх і нинішніх

У пеклі полону. Як захищатимуть бранців колишніх і нинішніх

2376
Ukrinform
17 листопада, 13.30 - Захистимо тих, хто у полоні, і тих, хто пройшов пекло полону.

Організатор: ГО «Українська асоціація полонених».

Учасники: Анатолій Поляков, Валерій Макеєв, Євген Шляхтін, Ігор Громов, Леонід Мазанько, Марія Варфоломеєва - члени  новоствореного ГО «Українська асоціація полонених», які пройшли полон.

Коротко. Під час  прес-конференції буде презентовано новостворену громадську організацію «Українська асоціація полонених», а також поінформовано  про  ініціативу щодо законодавчого закріплення  «статусу полоненого», про реальний стан справ з обміном полонених та шляхи вирішення проблеми.

Підсумкові матеріали:

"Українську асоціацію полонених" презентували в Укрінформі

Громадська організація "Українська асоціація полонених" займатиметься допомогою полоненим та звільненим з полону.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив член  новоствореної організації, колишній полонений Валерій Макеєв.

"8 листопада ми створили в Україні громадську організацію "Українська асоціація полонених". Яка головна мета? Ті, хто пережили полон, живуть однією сім'єю, всі як рідні. І наскільки це може залежати від нас, - долучитись, щоб полонені були звільнені. Також потребують допомоги і ті, що пройшли полон", - сказав він.

Макеєв наголосив, що в Україні наразі немає жодного законодавчого акту, який регулював би статус полоненого.

"Немає законодавчого акту, який би захищав полоненого під час полону - що може, що не може, що є державницькою позицією, а що недержавницькою. А також після полону, наприклад, ті, що отримали інвалідність під час перебування в полоні, то немає жодного законодавчого акту, який би давав певний статус", - сказав він.

У свою чергу, інший представник "Української асоціації полонених" Анатолій Поляков розповів, що  почав займатися законопроектом про полонених через два місяці після власного звільнення.

"Це був важкий шлях, але на сьогоднішній день сформувалась хороша команда із депутатів і законопроект практично готовий. Він охоплює всіх - як цивільних, так і військових полонених, бо з проблемами зіштовхуються всі", - зауважив Поляков.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-