Американсько-російські відносини та їх вплив на Україну (ART HUB)

Американсько-російські відносини та їх вплив на Україну (ART HUB)

1962
Ukrinform

27 жовтня о 10.00 в ART HUB Укрінформу відбудеться експертний "круглий стіл" на тему: "Американсько-російські відносини та їх вплив на Україну".

Організатор: Фонд "Відкрий Україну".

Запрошені до участі: Девід Кремер - колишній директор з прав людини Інституту МакКейна (США); Віталій Портніков - публіцист; Володимир Горбулін - директор Національного інституту стратегічних досліджень; Тарас Березовець - політичний експерт; Олександр Сушко - директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва; народні депутати України Андрій Тетерук, Ірина Фріз, Антон Геращенко; Микола Сунгуровський - керівник військових програм Центру Разумкова; Богдан Яременко - голова правління ГО "Майдан закордонних справ", дипломати та інші експерти.

Коротко. Захід стане новою платформою для обговорення на найвищому рівні поточних конфліктів та актуальних питань в рамках проектів Київського безпекового форуму. Зокрема, мова йтиме про роль України в системі міжнародних відносин, майбутнє зовнішньої політики США та Росії, важелі тиску Конгресу щодо українських проблем, актуальність питань про анексію Криму, війну на Донбасі та інше.

Робочі мови заходу – англійська та українська.

Акредитація ЗМІ обов’язкова до 18:00 26-го жовтня. Контакти: Леся Ткач, 044 220 18 40 або LT@openukraine.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>