Наш фрі-файт у Піднебесній.  Амбітні плани співпраці між Україною і Китаєм

Наш фрі-файт у Піднебесній. Амбітні плани співпраці між Україною і Китаєм

2167
Укрінформ
9 жовтня, 11.00 - Підписання меморандуму про співпрацю між китайською компанією "Heroic Film Beijing Ltd." та українською компанією "Професійний Бійцівський Союз". 

Організатор: ТОВ "Професійний Бійцівський Союз".

Учасники: Андрій Старовойт - засновник фрі-файту, співзасновник "Професійного Бійцівського Союзу"; Скотт Ма - генеральний директор та художній керівник "Heroic Film Beijing Ltd."; Лі Бін - комерційний директор "Heroic Film Beijing Ltd."; Гуо Менвей - директор "Heroic Film Beijing Ltd."; Валерій Чоботар - президент Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств; Ігор Виговський - виконавчий директор Міжнародної Федерації бойових мистецтв «Фрі-файт», перекладач з китайської мови.

Коротко. Під час заходу буде підписано меморандум про співпрацю між китайською компанією "Heroic Film Beijing Ltd.", що планує  амбіційні проекти з Україною,  та вітчизняною компанією "Професійний Бійцівський Союз". Положення документа сприятимуть розвитку національного українського виду спорту фрі-файту на території Китаю, за правилами якого у Піднебесній будуть проведені міжнародні турніри.

Крім того, розпочнеться спільна діяльність в галузі кіноіндустрії, що матиме на меті розкрити культурно-історичну спадщину України і Китаю, представити бойові мистецтва та їх істинне значення шляхом спільно створеної кінопродукції.

У рамках співпраці обох країн будуть проведені конкурси серед талановитої молоді у сфері бойового, театрального, циркового мистецтва.

Відбуватиметься відбір сценаріїв та синопсисів, що відображатимуть історичні події, сучасність і традиції України та Китаю.

Підсумкові матеріали:

«Професійний бійцівський союз» і китайська медіа-компанія започаткували спільний унікальний проект

Українська компанія «Професійний бійцівський союз» і китайська медійна компанія Heroic Film Beijing Ltd започаткували спільний міжнародний проект, який передбачає розвиток українського виду спорту фрі-файт у Китаї, а також співпрацю в галузі кіноіндустрії та телебачення.

Про це повідомив засновник національного спортивного виду фрі-файт, співзасновник «Професійного бійцівського союзу» Андрій Старовойт 9 жовтня під час прес-конференції в Укрінформі, на якій відбулося підписання меморандуму про співпрацю між компаніями.

«Ми презентуємо українсько-китайський проект із фрі-файту та контактних єдиноборств, якого досі ще не було в світі. На його втілення виділені значні кошти китайською та українською сторонами. Китайська делегація прибула до України для підписання договору щодо співпраці за трьома напрямками - розвиток фрі-файту, створення кінофільмів і телевізійної продукції. Проект почнеться з досить амбітного турніру з українського виду спорту фрі-файт, що стартує в Китаї та потім розповсюджуватиметься по всьому світу. Це буде найбільший турнір в Азії», - уточнив Старовойт.

Як зазначають партнери, спільна діяльність у галузі кіноіндустрії матиме на меті розкрити культурно-історичну спадщину України і Китаю, представити бойові мистецтва та їх істинне значення шляхом спільно створеної кінопродукції.

Генеральний директор і художній керівник Heroic Film Beijing Ltd Скотт Ма уточнив, що в рамках співпраці також відбудуться конкурси серед талановитої молоді у сфері бойового, театрального та циркового мистецтва.

«Завдяки бойовим мистецтвам ми хочемо налагодити міст дружби між Китаєм та Україною. Бійці фрі-файту показали досить вдалі результати, і ми готові запустити цей проект на міжнародний рівень. Телевізійний напрямок нашої співпраці передбачатиме створення спільного розважального шоу, до якого будуть включені як циркові номери, так і номери з елементами бойових мистецтв», - зазначив Скотт Ма.

При цьому він уточнив, що представники компанії Heroic Film Beijing Ltd 9 жовтня провели переговори з генеральним директором групи «1+1 медіа» Олександром Ткаченком і домовились про зйомки спільних екшн-фільмів.

«За час підготовки візиту до України ми досить ретельно вивчали український ринок як у кінематографії, так і в галузі бойових мистецтв. Ми дійшли висновку, що в Україні досить високий акторський потенціал і можливості у підготовці з бойових мистецтв, включно з каскадерськими та трюковими сценами. Ми визначили на 2018-2019 роки початок спільних проектів, пов'язаних зі зйомками екшн-фільмів», - пояснив Cкотт Ма.

Найвідоміший фільм, в якому Cкотт Ма виступив постановником екшенів, є «Тигр підкрадається, дракон ховається».

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-