Пенсійна реформа та її наслідки для ринку праці. Статистика і прогнози провідного сайту пошуку роботи Work.ua - 13.09.2017 12:00 — Новини Укрінформ
Пенсійна реформа та її наслідки для ринку праці. Статистика і прогнози провідного сайту пошуку роботи Work.ua

Пенсійна реформа та її наслідки для ринку праці. Статистика і прогнози провідного сайту пошуку роботи Work.ua

1621
Ukrinform
13 вересня, 12.00 - Прес-конференція директора з розвитку сайту пошуку роботи Work.ua Сергія Марченка. 

Організатор: Work.ua

Підсумкові матеріали:

Середня зарплата в Україні зросла порівняно з 2016 роком на 21% - Work.ua

Згідно з аналітичними даними від провідного українського сайту пошуку роботи Work.ua, жителі Києва і Київської області отримують найвищу середню заробітну плату.

Такі дані озвучив на прес-конференції в Укрінформі директор з розвитку сайту пошуку роботи Work.ua Сергій Марченко.

"За даними Work.ua, найбільша середня заробітна плата у жителів Києва і Київської області - 7 тис. 870 грн", - повідомив Марченко. 

Після Києва йдуть Одеська область з середньою заробітною платою - 7 200 грн, Харківська - 6 414 грн, Львівська - 6 123 грн, Дніпропетровська - 6 039 грн, Закарпатська - 5 849 грн, Чернівецька - 5 677. 

Марченко зазначив, що середня заробітна плата в Україні  зросла порівняно з 2016 роком на 21 відсоток. 

За його словами, кількість вакансій працедавців за 9 місяців 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 зросла на 24 відсотки. На 56 відсотків збільшився попит на робочі спеціальності, спеціальності сфери обслуговування - на 47 відсотків, фінанси і кредит - 44 відсотки: бухгалтерію і аудит - на 41 відсоток.

Попит на представників IТ і юриспруденції порівняно з попередніми роками знизився. Їх послуг потребують всього 11 відсотків працедавців.     

В Україні для пенсіонерів влаштування на роботу залишається проблемою - Work.ua

Проблема влаштування на роботу тих, кому за 60, залишається проблемою в Україні.

Про це сказав на прес-конференції в Укрінформі директор з розвитку сайту пошуку роботи Work.ua Сергій Марченко.

"Наймання на роботу тим, кому за 60, залишається проблемою. 80 відсотків працедавців звертають увагу на вік претендентів", - сказав він.

За його словами, пенсіонерів наймають для некваліфікованої праці - прибиральник, комірник, кур'єр, електрик, в охорону.

Марченко сподівається, що скасування оподаткування пенсій дозволить пенсіонерам більше заробляти і стимулюватиме їх до праці.

Він також відзначив, що скасування пенсії за вислугу років для більшості категорій і збільшення квот на співробітників, яким до пенсії залишилося менше 10 років, призведе до збільшення зайнятості серед населення передпенсійного віку.

Збільшення необхідного трудового стажу для виходу на пенсію стимулюватиме населення до офіційного працевлаштування. Крім того, люди передпенсійного віку, згідно з новою пенсійною реформою, будуть більше соціально захищені. Зокрема, при скороченні штату працівники, яким до пенсії залишилося менше трьох років, отримають переважне право зберегти робоче  місце. Їх можуть скоротити, але в останню чергу, пояснив Марченко. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>