Навчатися по-новому. Персональна освіта як гідна альтернатива традиційній

Навчатися по-новому. Персональна освіта як гідна альтернатива традиційній

2394
Ukrinform
5 вересня, 13.00 - Персональна освіта в Україні - освіта майбутнього. Перша школа персональної освіти. 

Організатор: Крошко Ірина Валеріївна.

Учасники: Ірина Крошко - розробник персональної освіти; Вікторія Лященко - методолог.

Коротко. Чи може стати Україна для молоді  жаданим місцем здійснення  мрій? Не просто може, а повинна! Спікери заходу поінформують про можливості і роль  персональної освіти, яка сприятиме виведенню України в число провідних країн, де умови для навчання відповідатимуть викликам майбутнього. 

Итоговые материалы:

Школа має давати не лише знання, а й уміння його застосовувати - експерт

Впровадження персональної освіти в Україні відповідатиме викликам майбутнього.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі розповіла розробник такої системи Ірина Крошко. 

«Не знання повинні переважати - вміння... Бо вміння базуються на знаннях. Якщо ви набули знань і не отримали вміння, ви не зможете на практиці їх застосувати. Чому в нас проблеми зі школою? Тому що вони дають знання і не показують, як їх застосувати. Вмінь нема застосовувати ці знання. Треба перевернути все навпаки. Нам потрібно надавати дітям вміння на базі різних предметів», - зазначила Крошко.

Зокрема, вона пропонує фінансувати не навчальні заклади, а кожного громадянина, який здобуває освіту, натомість навчальний рік починати з 1 березня.

«Ми діємо вже з 1998 року за цією формою навчання. І уже в нас навчалися близько 500 осіб по Україні, і за кордоном», -  зазначила Крошко, наголошуючи, що навчання відбувається на базі школи «Славія» і доступне для всіх охочих.

За її словами, з напрацьованою програмою навчання вона з колегами багато разів зверталися до Міністерства освіти і науки України.

Видео мероприятия:

Заказать фото нажмите здесь - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-