“Ти в серці моїм, Україно!”. Фестиваль-конкурс на Співочому полі

“Ти в серці моїм, Україно!”. Фестиваль-конкурс на Співочому полі

Укрінформ
21 серпня, 10.00 - Прес-конференція, присвячена проведенню 23-24 серпня на Співочому полі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Ти в серці моїм, Україно!”.

Організатор: Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень.

Учасники: Микола Пересунько - директор КМЦНТ, заслужений працівник культури України, голова оргкомітету фестивалю-конкурсу; Жанна Румко - заступник директора КМЦНТ, заступник голови оргкомітету фестивалю-конкурсу; Роман Іваненко - заслужений діяч естрадного мистецтва України, голова правління КМВ ТС “АДЕМ України”; Григорій Чапкіс - нар. артист України, почесний професор КНУКУ, член Національної хореографічної спілки України; Жанна Боднарук - заслужена артистка України; Світлана Садовенко - завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка, к. п. наук, доцент; Вікторія Касьянова - заслужений діяч мистецтв, кавалер ордена Святої Варвари, доцент НПУ ім. Михайла Драгоманова та Київського університету ім. Бориса Грінченка; Анатолій Матвійчук - народний артист України, співак, композитор; Ольга Побежимова - директор Дитячо-юнацької хореографічної студії ім. Миколи Коломійця “Щасливе дитинство”, відмінник столичної освіти, голова Київського міського осередку Національної хореографічної спілки України; Тетяна Кондратенко - редактор-видавець, член Національної спілки журналістів  України.

Підсумкові матеріали:

Понад 40 колективів братимуть участь у фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно»

Понад 40 колективів із восьми областей України та з-за кордону братимуть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно», що упродовж 23-24 серпня вдруге відбудеться на Співочому полі у Києві.

Про це повідомив директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, заслужений працівник культури України, голова оргкомітету фестивалю-конкурсу Микола Пересунько 21 серпня під час прес-конференції в Укрінформі.

 «Фестиваль народної творчості ми вдруге проводитимемо на Співочому полі у Києві. У конкурсі будуть брати участь понад 40 колективів - це майже 500-600 виконавців. До сьогодні надходять заявки від учасників фестивалю як з України, так і з-за кордону. Зокрема, до нас їдуть два колективи під назвою «Барвінок» з Нью-Джерсі (США) та з Канади. Фестиваль буде проводитись за різними жанрами: вокально-хорове мистецтво, сучасна пісня, хореографія, а також уперше буде проходити фестиваль-конкурс образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва», - розповів Пересунько.

Виступи конкурсантів оцінюватимуть 14 членів журі, серед яких - заслужені діячі мистецтв України, заслужені та народні артисти і професори вишів. Головою журі є народний артист України, член Національної хореографічної спілки України Григорій Чапкіс.

«Буде боротьба за перше, друге, третє місця та Гран-прі, але переможених у ній не буде, оскільки переможуть культура та наші діти», - зазначив Чапкіс.

Конкурсанти, що змагатимуться у вокальних номінаціях, мають обов'язково представити на фестивалі-конкурсі одну з пісень на героїко-патріотичну тему. Зважаючи на необхідність популяризації таких творів, оргкомітет і журі заходу вирішили запровадити додаткову нагороду - подарувати переможцям авторські патріотичні пісні з можливістю записати їх на професійній студії. З такою пропозицією виступила зокрема композитор, співачка, засновниця продюсерського центру «Зорепад» Ірина Тарнавська.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-