Будівельна еволюція. Перспективи впровадження у галузі інноваційних технологій

Будівельна еволюція. Перспективи впровадження у галузі інноваційних технологій

3051
Ukrinform
9 серпня, 10.00 - Перспективи впровадження інноваційних будівельних технологій на сучасному етапі розвитку України.

Організатор: Академія будівництва України.

Учасники: Іван Назаренко – президент Академії будівництва України; Петро Куліков – ректор КНУБА, віце-президент Академії будівництва України; Віктор Маноха - керівник департаменту по роботі з банками програми IQ energy Україна;  Віктор Корженевський - президент асоціації "Технопарк VIKEY GLOBAL"; Олександр Козлов – віце-президент  асоціації "Технопарк VIKEY GLOBAL"; Віктор Лещинський – директор експертної організації "Проект", віце-президент АБУ; Іван Перегінець – директор науково-технічного центру Академії будівництва України; Микола Кірюхін – президент Спілки наукових та інженерних об’єднань України; Валерій Бурма – голова виконкому спілки наукових та інженерних об’єднань України; Кирило Мельниченко - директор ТОВ "Техномер"; Олег Вайсбурд - директор "Євротерм Технолоджі"; Олег Арбузов – генеральний директор ТОВ "Електронний Світ"; Андрій Ткаченко - директор з маркетингу ТОВ "Електронний світ"; Неджмі Більгін – голова правління українсько-турецької корпорації "Конут Груп"; Олег Якобчук - директор ТВФ "DIMOL"; Володимир Червінський - директор консалтингово-юридичної компанії "Діамант проект"; Сергій Іванов – керівник договірного департаменту ОК "ЖБК "Доступне житло України"; Тамара Максимчук - комерційний директор "Євротерм Технолоджі"; Олена Гаркавенко – референт-помічник президента АБУ; Оксана Булгакова - керівник програми IQ energy Україна.

Підсумкові матеріали:

Академія будівництва об'єднується з інженерами задля впровадження інноваційних технологій

Академія будівництва України і Спілка наукових та інженерних об'єднань України сьогодні, 9 серпня, підписали меморандум про співпрацю в галузі створення та розповсюдження інноваційних технологій.

Про це на круглому столі в Укрінформі заявив президент Академії будівництва України Іван Назаренко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цей меморандум про співпрацю підписаний між Академією будівництва України та Спілкою наукових та інженерних об'єднань України. Він передбачає співпрацю в галузі створення і розповсюдження інноваційних технологій, які розглядалися на круглому столі, а також проведення спільних конференцій, семінарів, створення підготовки для отримання акредитації сертифікатів недержавних організацій», - зазначив Назаренко.

Він також зауважив, що академія будівництва має уже багато подібних підписаних меморандумів про співпрацю, у тому числі із закордонними організаціями: Словенії, Сербії, Польщі тощо. 

"Тепер ми підписуємо меморандуми з об'єднаннями України", - акцентував фахівець.

Вже більше тисячі людей отримали компенсацію в рамках програми IQ Energy

З вересня 2016 року в рамках програми IQ Energy, підтримки у сфері енергоефективності в житловому секторі України, 1154 фізичних осіб отримали часткову компенсацію вартості кредитів на термомодернізацію.

Про це розповів керівник департаменту по роботі з банками програм IQ energy Україна Віктор Маноха під час прес-конференції в Укрінформі.

"Двісті тисяч євро з 15 мільйонів ми вже видали компенсацій більше ніж тисячі людей", - заявив Маноха.

Він додав, що кількість людей, які отримали компенсацію, зростає щодня. Маноха розповів, що виплата грантів у повному обсязі здійснювалась уже 12 разів.

Як повідомлялося, у липні 2017 року Європейський банк реконструкції та розвитку підвищив розмір компенсації за кредитами на енергоефективні заходи, що видаються у рамках програми IQ energy в Україні до 35%.

Програма IQ energy – це програма сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів енергоефективності. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-