Громадське об’єднання “ЗУБР” про факти корупції

Громадське об’єднання “ЗУБР” про факти корупції

Укрінформ
27 липня о 17.00 відбулася прес-конференція на тему: «Соціальна проблематика українського суспільства - 4».

Організатор: ГО «ЗУБР».

Учасники: Олександр Ліпашов – перший заступник ГО «ЗУБР», правозахисник, громадський діяч; Людмила Ющенко - перший заступник ГО «ЗУБР»,  громадський діяч; Олексій  Солдатенков – член правління ГО «ЗУБР»; Олег Цвилий – заступник голови  ГО «Альянс Української Єдності»; Андрій  Діденко – координатор програм, "Харківська правозахисна група"; Юрій  Федоренко – голова ГО «Твердиня».

Підсумкові матеріали:

Реформу пенітенціарної системи потрібно починати з кадрів - громадські організації

Пенітенціарну систему необхідно очистити від старих кадрів, і саме з цього потрібно почати реформу.

Про це сказав заступник голови ГО «Альянс Української Єдності» Олег Цвілий на прес-конференції на тему «Соціальна проблематика українського суспільства», яка відбулася в Укрінформі.

"Наша пенітенціарна система прогнила наскрізь. Там дуже багато проблем. Зараз йде реформа, але потрібно починати з кадрів. Виходить, що ми реформуємо систему зі старими кадрами. Ті самі кати, ті самі вбивці, садисти, вони всі залишаються на своїх місцях. Дуже багато керівників, на яких порушено кримінальні справи - вона не одна, їх кілька", - зазначив Цвілий.

Зокрема, за його словами, в Замковій виправній колонії № 58 співробітники звинувачуються у вбивствах в'язнів, і вони досі працюють на місцях. Такі ж приклади є і в інших українських колоніях.

"Кадри просто міняють місцями. Йде шалений опір. Пенітенціарна служба відповідає, що у них дефіцит кадрів", - сказав Цвілий.

Він висловив переконання, що там не потрібні люди в погонах, а швидше цивільні. А найкращий варіант на керівні посади в пенітенціарні служби - це ті, хто пройшов АТО, має відповідну освіту, відповідає необхідним критеріям.

"Я вважаю, це найкращий варіант - зараз залучити колишніх АТОвців, це дійсно патріоти, які показали себе на війні", - наголосив Цвілий.

Він зазначив, що їхня громадська організація займається моніторингом колоній, пише звіти, "але все це буксує і жодних дій немає".

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-