Фестиваль “Пирогів Патрія Фест”. Пізнавально та яскраво про сучасне, минуле і майбутнє України

Фестиваль “Пирогів Патрія Фест”. Пізнавально та яскраво про сучасне, минуле і майбутнє України

3924
Ukrinform
27 липня о 12.00 відбулася прес-конференція, присвячена проведенню 24-26 серпня 2017 року фестивалю традицій та здобутків українського народу “Пирогів Патрія Фест” в Національному  музеї народної архітектури та побуту України з нагоди Дня незалежності.

Організатор: Національний музей народної архітектури та побуту України.

Учасники: Юрій Бойко - генеральний директор НМНАПУ; Галина Алмазова - керівник проекту “Ветерано сервіс” та медичної бригади “Вітерець”; Наталія Соколенко - модератор, заступник директора “Громадське радіо”; Костянтин Вінніченко - президент БО "БФ УБД "Єдність побратимів"; Галина Олійник  - старший науковий співробітник Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні - Музея Революції гідності; Наталя Зарецька - керівник офісу Уповноваженого Президента України з прав реабілітації поранених учасників АТО.  

Коротко. Фестиваль “Пирогів Патрія Фест” покликаний продемонструвати чим сьогодні живе Україна, як творили своє життя наші діди-прадіди і як кожен із нас може вплинути на наше спільне майбутнє. 

Довідково. Кошти від вартості кожного вхідного квитка на фестиваль “Пирогів Патрія Фест” буде переказано на підтримку підготовки та виступу на фестивалі команди українських бійців АТО, які втратили кінцівки. 

Підсумкові матеріали:

У Києві 24-26 серпня пройде масштабний фестиваль традицій і здобутків українського народу "Пирогів Патрія Фест"

У Києві в Національному музеї народної архітектури та побуту 24-26 серпня пройде масштабний фестиваль традицій і здобутків українського народу "Пирогів Патрія Фест", оганізований БО "Благодійний фонд учасників бойових дій "Єдність побратимів" та Національним музеєм народної архітектури та побуту і покликаний продемонструвати, чим живе сьогодні Україна, як творили життя наші прадіди і як кожен з українців може вплинути на майбутнє своєї держави.  

Про це розповів у четвер на прес-конференції в Укрінформі президент БО "БФ УБД "Єдність побратимів" Костянтин Винниченко.

За його словами, ідея організації такого фестивалю виникла  у ветеранських організацій, які мають на меті об'єднати громадянське суспільство навколо головних цінностей держави, показати здобутки минулих поколінь, нинішніх ветеранів, бійців АТО, продемонструвати активність звичайних громадян, коли вони об'єднані, їх нові ідеї заради майбутнього держави. "Ми хочемо на цьому фестивалі представити живу енциклопедію України в часі. Це буде площадка можливостей, де кожен зможе презентувати свої дії, висловити мрії і плани, поспілкуватися, обмінятися досвідом", - зазначив Винниченко.

Очікується, що на фестивалі працюватиме близько 20 різних секторів і Пирогів на три дні перетвориться на суцільне дійство, насичене різноманітними  діалогами, майстер-класами, змаганнями, показовими виступами, ярмарками, форумами, просвітницькими і науковими лабораторіями. Кожен день фестивалю матиме свою назву і спрямування.

24 серпня фестиваль проходитиме під назвою "Сучасне України". Цього дня відбудуться військово-патріотичні змагання, тренінги, навчання тактичної медицини, презентація ветеранського бізнесу, демонстрація успішного досвіду адаптації до складних умов життя.

25 серпня матиме назву "Минуле України". У цей день всі учасники і гості фестивалю матимуть можливість побачити реконструкцію окремих подій минулих часів, медицину минулого, познайомитись з бойовими мистецтвами прадідів, оглянути виставку історичних подій боротьби за незалежність та ще раз дізнатися про внесок українців у світову спадщину своїми досягненнями в мистецтві та культурі, науці, спорті і військових подіях.

Завершальний день фестивалю пройде під назвою "Майбутнє України". Усі відвідувачі зможуть познайомитись з новітніми технологіями, розробленими в Україні, новітніми тенденціями інженерії, кібербезпеки, еко-технологіями, а також дізнатися про основні стратегії розвитку держави на майбутнє.

За словами старшого наукового співробітника Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні  - Музею Революції Гідності, що виступив співорганізатором фестивалю, Галини Олійник, їх музей із задоволенням підтримав ініціативу проведення такого заходу, оскільки фестиваль має об'єднати навколо себе максимально велику кількість людей і організацій, а його тема "сьогодні-вчора-завтра" робить захід максимально цілісним і цікавим.

У свою чергу, керівник офісу уповноваженого Президента України з прав реабілітації учасників АТО Наталя Зарецька висловила сподівання, що новий фестиваль стане гарним майданчиком для того, щоб об'єднати в Україні максимальну кількість ветеранських організацій, де їх учасники матимуть можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом, продемонструвати нові ідеї і стати просто сильнішими.

Генеральний директор Національного музею народної архітектури та побуту України Юрій Бойко, запевнив, що Пирогів уже має досвід проведення масштабних фестивалів, тому зможе гідно організувати і провести й цьогорічний "Пирогів Патрія Фест".  "Музей має практику проведення масштабних фестивалів з цілодобовим перебуванням відвідувачів, тому і цього року готові забезпечити комфортні умови для всіх, хто прийде на фестиваль, включаючи й людей з обмеженими можливостями", - зазначив він.  Бойко повідомив, що на території музею максимально буде облаштовано інфраструктуру, очікується, що на території Пирогово буде розміщено кілька наметових містечок, а квитки для відвідувачів коштуватимуть орієнтовно 60 гривень. Однак для більшості відвідувачів, враховуючи, що значна їх частина буде представниками ветеранських кіл, вхід буде безкоштовним.

Більш детально з програмою фестивалю можна ознайомитись на офіційній сторінці заходу у Facebook: https://www.facebook.com/patriafest, а з понеділка відкриється й офіційний сайт фестивалю.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>