Ціна публічності. Виклики та можливості для акціонерних товариств

Ціна публічності. Виклики та можливості для акціонерних товариств

3525
Ukrinform
22 травня, 14.00 - Ціна публічності: виклики та можливості для акціонерних товариств. 

Організатор: Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Учасники: Максим Лібанов - директор Департаменту стратегії розвитку фондового ринку НКЦПФР; Ігор Доброван - директор ДУ «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України»; Оляна Гордієнко - директор з управління ЄБРР; Оксана Параскева - Investor Relations Agency; Тимур Хромаєв - голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку; Олексій Тарасенко - член Правління ПАТ «НДУ»; Шади Саад - Saad Legal, керівник.

Підсумкові матеріали:

Після прийняття законопроекту щодо розкриття інформації на фондовому ринку вимоги до акціонерних товариств зростуть

Вимоги до публічних акціонерних товариств буде збільшено, що цілком відповідає європейським вимогам, після прийняття законопроекту №5592-д щодо розкриття інформації на фондовому ринку та вдосконалення порядку емісії цінних паперів і розширення можливостей для залучення капіталу.

Про це в Укрінформі на круглому столі на тему: "Ціна публічності: виклики та можливості для акціонерних товариств" сказала директор з управління ЄБРР Оляна Гордієнко.

«Законопроект (№5592-д - ред.) пропонує не нову ідею, вона застосовувалась в сусідніх країнах. Що вона означає, так це те, що з якогось моменту всі акціонерні товариства є просто акціонерними товариствами, а далі, якщо воно хоче відповідати ознакам публічності або хоче робити залучення капіталу, воно має пройти певний шлях», - сказала Гордієнко.

Вона зазначила, що розробники законопроекту намагалась врахувати всі питання, які стосуються роботи акціонерних товариств.

«Наприклад, з 1 січня, коли всі товариства стануть акціонерними, що їм писати в контракті, чи переукладати ці контракти та на всі інші питання комісія шукала відповіді і намагалась врахувати їх в законі. Хоча, ще буде розроблено багато нормативних документів з впровадження цього закону», - зазначила Гордієнко.

Вона підкреслила, що навіть, якщо зараз немає відповіді на якесь практичне питання в даному законопроекті, то воно буде далі враховано.

«Публічні товариства, ті які залучають або мають намір залучати капітал, будуть підпорядковуватись суворим правилам, які є в Європі, за умови, коли буде прийнято законопроект», - зауважила Гордієнко.

Нагадаємо, законопроект №5592-д передбачає зміни підходу при визначенні приватних і публічних акціонерних товариств. Насамперед, з його прийняттям всі акціонерні компанії вважатимуться приватними, незалежно від таких штучних факторів як кількість акціонерів, наявність біржового курсу з їхніми цінними паперами чи корпоративної структури. 

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-