Україна інноваційна. Як формується імідж держави, відкритої для інвестицій

Україна інноваційна. Як формується імідж держави, відкритої для інвестицій

1874
Укрінформ
11 травня, 11.00 - Популяризація України інноваційної через призму проведення міжнародних конкурсів. 

Організатор: Міністерство інформаційної політики. 

Учасники: Марина Соботюк - завідувач сектору медіакомунікацій та зв'язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України; Олександр Нескін - співзасновник та технічний директор стартапу Petcube; Валерія Ольховська - організатор Kyiv Flower Market; Данило Тонкопій - засновник Delfast; Ірина Родіонова - бандуристка, керівник капели бандуристів Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра.

Підсумкові матеріали:

В Україні можна робити бізнес світового масштабу - підприємці

В Україні є все для того, аби робити бізнес світового масштабу.

Про це розповіли молоді підприємці в Укрінформі на прес-конференції "Популяризація України інноваційної через призму проведення міжнародних конкурсів".

"В Україні, з України можна робити бізнес світового масштабу. І ще (хотілося б) нагадати нашим молодим, талановитим підприємцям, що вони можуть зробити все, чого забажають, якщо забажають", - зауважив співзасновник та технічний директор стартапу Petcube Алекс Нескін.

Він розповів про етапи становлення Petcube - від ідеї до її реалізації. За його словами, на початку дехто не вірив, що люди купуватимуть лазерні пристрої для того, щоб розважати домашніх тварин. "Виявляється, купують. Емма Уотсон, наприклад, купила. Купив гітарист групи Metallica і багато інших американців", - сказав Нескін.

Зараз компанія продає свої дивайси у понад 2,5 тисячах магазинах по всьому світові - від Гонкогу до Сан-Франциско. Офіси Petcube розташовані у США, Китаї та Україні - "серці компанії".

Ще один підприємець - засновник Delfast Данило Тонкопій розповів про свій проект - термінову доставку товарів електровелосипедами. Компанія не лише за годину може доставити будь-який товар покупцю, але й займається виробництвом екологічно чистого виду транспорту. Чи не найголовніша проблема - недостатньо велодоріжок.

Керівник капели бандуристів Київського інституту музики ім.Глієра, бандуристка Ірина Родіонова поділилася досвідом популяризації країни за її межами. Зокрема, вона повідомила, що творчий колектив запрошено для участі у Днях культури України в Сербії з 16 по 21 травня.

Цей та багато інших проектів українців популяризують Україну у світі та доводять, що країна багата на талановиту, успішну, інноваційну молодь, підсумувала на прес-конференції завідувач сектору медіакомунікацій та зв'язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-