13 кроків до свята

13 кроків до свята

1999
Ukrinform
19 квітня о 12.30 відбулась презентація Дня працівника охоронного бізнесу. 

Організатор: Оргкомітет Всеукраїнського рейтингу професіоналізму і безпеки.

Учасники: Володимир Черкун - голова оргкомітету Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки; Володимир Демчак - президент Української торгово-промислової конфедерації.

Запрошені до участі: керівники і засновники найпотужніших охоронних вітчизняних компаній. 

Підсумкові матеріали:

Працівники охоронного бізнесу хочуть мати професійне свято

Працівники охоронного бізнесу визначилися з датою свого професійного свята, яке «з народної ініціативи» буде відзначатися 18 жовтня.

Про це розповіли під час презентації відповідної ініціативи в Укрінформі голова оргкомітету Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки Володимир Черкун, президент корпорації «Спрут» Олександр Бухар, президент Української торгово-промислової палати Володимир Демчак, генеральний директор ТОВ «Вік-Тан» Віктор Моргун та інші. Цю ініціативу також підтримали засновники й керівники охоронних компаній «Явір-2000», «Венбест», «Охорона і безпека», «Сатурн», «Аутпост», «СІЧ Сек’юриті сервісиз», «Статус код», «Дифенс», «Феміда», «Витязь», «Спец-безпека» та багатьох інших. Позитивно ініціативу оцінили й запрошені на презентацію гості: письменник і журналіст, лауреат національних літературних премій Сергій Шевченко, народний артист України Володимир Нечепоренко, керівник прес-центру Укрінформу Сергій Сай-Боднар.

Чому 18 жовтня? Саме 18 жовтня 2012 року набрав чинності Закон України «Про охоронну діяльність», яким визначаються організаційно-правові принципи здійснення господарської діяльності у сфері надання послуг з охорони власності та громадян. Він регулює відносини суб'єктів господарювання під час організації та здійснення ними охоронної діяльності. Крім того, дія Закону поширюється на правовідносини правоохоронних органів і військових формувань у процесі надання ними послуг з охорони власності та громадян у частині, що не регулюється законодавчими актами, які регламентують їхню діяльність.

Голова Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців охоронної галузі «Федерація професіоналів безпеки» Сергій Сидоренко зазначив, що в охоронній галузі України працює 62 тисячі фахівців, які заслуговують мати власне професійне свято. У жовтні вони ініціюють проведення Всеукраїнського форуму безпеки. «Коли на форумі представники галузі ухвалять рішення щодо Дня працівника охоронного бізнесу, тоді його можна буде спрямувати в Адміністрацію Президента України з клопотанням про ухвалення відповідного указу», – сказав Сергій Сидоренко. У свою чергу Олександр Бухар вважає, що після запровадження Дня працівника охоронного бізнесу має пройти декілька років, аби це свято набуло популярності серед представників галузі, а лише потім потрібно спонукати владу визначити конкретний день як офіційне свято. «Сподіваюся, що це свято через декілька років стане популярним, про нього знатиме дедалі більше людей і зрештою це спонукатиме до того, щоб Президент видав указ про офіційне запровадження Дня працівника охоронного бізнесу. Але спочатку потрібно закласти фундамент свята, щоб воно стало народним», – резюмував Олександр Бухар.

Нині й у працівників недержавних структур охорони й безпеки з’явилася конкретна дата, яку запропоновано вважати професійним святом – 18 жовтня. Це свято всіх фахівців, що пов'язали свою долю з професією, головне завдання якої – гарантування безпеки об'єктів, людей та інформації, що передається системами зв'язку.

Пропозиції щодо проведення свята, побажання та заявки на участь у ньому приймає Оргкомітет: поштова скринька: natsbezpeka@gmail.com

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-