“Кримське питання в Україні”. Обговорення результатів дослідження

“Кримське питання в Україні”. Обговорення результатів дослідження

1938
Ukrinform
4 квітня о 13.30  відбувся “круглий стіл” на тему: “Обговорення результатів всеукраїнського опитування “Кримське питання в Україні”.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Еміне Джапарова - перший заступник міністра інформаційної політики; Юлія Каздобіна - радник міністра інформаційної політики; Юсуф Куркчі - перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб; Юлія Тищенко - експерт Українського незалежного центру політичних досліджень, політолог; Ескендер Барієв - член Меджлісу кримськотатарського народу; Наталія Беліцер - експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика; Таміла Ташева - представник "Крим SOS"; Алім Алієв - представник "Крим SOS"; Олена Попова - директор дослідницької компанії InMind; Сергій Просяник - старший аналітик InMind.

Обговорювалися питання:

- Як соціологи та кримські експерти інтерпретують результати дослідження?

- Що вони означають для державної політики України?

- Яким чином держава та ЗМІ можуть їх використовувати в інформаційній діяльності щодо кримського питання?

Підсумкові матеріали:

Найуспішніше у контексті повернення Криму працюють Нацрада, МЗС і Мініформполітики - дослідження

Українці вважають діяльність Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, міністерств закордонних справ та інформаційної політики найуспішнішою в питаннях повернення Криму до складу України.

Такі дані озвучив старший аналітик дослідницької компанії InMind Сергій Просяник під час обговорення результатів всеукраїнського опитування "Кримське питання в Україні” в Укрінформі.

При цьому Просяник додав, що загалом на запитання “Чи достатньо робить держава для повернення Криму?” лише 14 % респондентів відповіли ствердно, а ще 3% переконані, що держава робить усе можливе.

Водночас, додав він, згідно з результатами опитування кожен другий українець виступає проти будь-якої блокади Криму.

Дослідження було проведено в березні на замовлення Міністерства інформполітики, участь у ньому взяли тисяча респондентів з усієї України, за винятком незаконно анексованої території АРК й окупованих районів Донбасу, віком від 18 років і старше.

Мінінформполітики планує провести низку соцопитувань щодо Криму - Джапарова

Міністерство інформаційної політики планує провести низку соціологічних досліджень щодо настроїв людей у питаннях Криму.

Про це заявила перший заступник міністра інформполітики Еміне Джапарова під час обговорення результатів всеукраїнського опитування "Кримське питання в Україні” у вівторок в Укрінформі.

“Це дослідження, розроблене в рамках підготовки Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, є першим, поверховим, не остаточним і не останнім, репрезентує тільки ключові моменти, але по кожному з них можна ще проводити додаткові опитування й замірювати настрої. Ми плануємо ще 5-6 досліджень”, -  сказала вона.

Джапарова підкреслила, що соціологічні дослідження допомагають вибудовувати політику щодо вирішення проблем Криму та його повернення до складу України, грунтуючись на об’єктивних даних, які відображають суспільні тенденції, а не просто емоції чи свої суб’єктивні враження.

У свою чергу директор дослідницької компанії InMind Олена Попова зауважила, що в березні на замовлення Міністерства інформполітики було проведено соцопитування на предмет виявлення загальних настроїв українців щодо Криму. Участь у дослідженні взяла тисяча респондентів з усієї України, за винятком незаконно анексованої території АРК й окупованих районів Донбасу, віком від 18 років і старше. Згідно з результатами дослідження, 86% українців хочуть, аби Крим повернувся до складу України, й понад 60% вважають таке повернення можливим.

Відео з круглого столу:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>