Засідання Наглядової ради ПАТ

Засідання Наглядової ради ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

Укрінформ
21 березня о 16.00 відбулося чергове засідання Наглядової ради Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

Організатор: Наглядова рада ПАТ  "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

Учасники: Тарас Аврахов - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; В’ячеслав Козак - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Лаврентій Малазонія - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Світлана Остапа - заступниця голови Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Тетяна Лебедєва - голова Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Володимир Яворівський - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Віктор Таран - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Сергій Таран - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Вадим Міський - секретар Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Ігор Хохич - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Тарас Шевченко - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Віталій Портников - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Володимир Бринзак - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Євген Глібовицький - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Олексій Панич - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Наталя Скрипка - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ"; Дарія Карякіна - член Наглядової Ради ПАТ "НСТУ".

Підсумкові матеріали:

Наглядова рада ПАТ "НСТУ" допустила до конкурсу на посаду очільника суспільного мовлення 8 претендентів 

Усі 8 претендентів, що подали заявки на конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "НСТУ", до нього допущені. 

Про це повідомила голова Наглядової Ради ПАТ "НСТУ" Тетяна Лебедєва за результатами відкритого голосування на сьогоднішньому засіданні, що відбулося в Укрінформі. 

"Ми маємо 8 претендентів на участь у конкурсі. Це Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зирін, Олександр Зорка, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сіерант", - сказала Тетяна Лебедєва.

Вона додала, що у більшості тих, хто подав документи, все з ними гаразд. Члени Наглядової ради після розгляду документів на відповідність до умов конкурсу проголосували окремо за кожного кандидата, зокрема й громадянина Польщі Марека Сіеранта, який уже тривалий час працює в Україні і має посвідку на постійне проживання тут.  

"Усі 8 претендентів, що подали документи, сьогодні допущені до участі у цьому конкурсі. І нам належить вислухати їх стратегії і прийняти рішення, хто з них найдостойніший кандидат на цю посаду", - зазначила Лебедєва. 

Вона додала, що впродовж 21 одного дня Наглядова рада має заслухати кожного з цих кандидатів, їхні представлені стратегії, члени ради матимуть можливість поставити їм запитання і отримати відповіді. Після того вже відбудеться таємне голосування за голову правління ПАТ "НСТУ". 

"Це дуже важлива посада. Це людина, яка очолить складні і абсолютно необхідні реформи нашого державного телебачення, допоможе з нього зробити сучасне суспільне телерадіомовлення. Це відбудеться вперше в історії України, тому це відповідальний етап", - наголосила Лебедєва.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-