Бранці Кремля як інструмент шантажу України

Бранці Кремля як інструмент шантажу України

Укрінформ
15 березня о 15:00 відбулась прес-конференція на тему: "Тиск на Україну через заручників в аспекті гібридного протистояння". 

Організатор: ГО «Ветеранський рух України».

Учасники: Дмитро Золотухін - заступник міністра інформаційної політики України; Денис Богуш - експерт Центру дослідження Росії; Олег Покальчук - соціальний психолог;  Дмитро Тимчук - народний депутат України, військовий експерт; Віктор Трегубов - модератор заходу, головний редактор сайту «Петр и Мазепа»; Микола Колесник - волонтер.

Підсумкові матеріали:

Аmnesty Internationa і Freedom House мали б активніше опікуватися заручниками в ОРДЛО і РФ - Золотухін  

Міжнародні організації, які опікуються захистом прав людини, зокрема Аmnesty Internationa і Freedom House, мали б активніше долучитися до проблеми порушення прав українців, яких утримують у заручниках в ОРДЛО, та українських політв'язнів у РФ.

Про це заявив заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін під час прес-конференції в Укрінформі.

“На мій погляд,  в умовах, коли Українська держава не має впливу на терористичні організації “ЛНР” та “ДНР” та не має вплив на Кремль, одним з основних важелів, які можуть бути використані в цій царині (визволення заручників  - ред.), є робота міжнародних організацій, організацій із захисту прав людини. Користуючись нагодою, я б хотів публічно звернутися до таких організацій, як Amnesty International та Freedom House, інших організацій  із захисту прав людини, щоб вони активізували все таки роботу по безпосередніх фактах порушення прав людини на територіях т.з. “ДНР” та “ЛНР”, а також на території РФ”,  -  сказав він.

Золотухін  зазначив, що ці поважні міжнародні організації приділяють мало уваги темі українських заручників та порушення їх прав. “Вважаю, з усією повагою до них, що коментування тієї ж прийнятої Доктрини інформаційної безпеки України є дуже важливим (і я дуже вдячний їм за це, що вони тримають руку на пульсі), однак, на превеликий жаль, я не побачив коментарів цих поважних організацій з приводу доктрини інформаційної безпеки РФ, використання українських заручників на території т.з. “ДНР” та “ЛНР”, Росії для створення важелю на міжнародну суспільну думку тощо”, - заявив заступник глави МІП.

Він додав, що українська влада у співпраці з волонтерськими організаціями, зокрема InformNapalm та “Стоптерор", активізує роботу над збором доказової бази за цією темою, яка могла б використовуватися надалі міжнародними організаціями.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-