Майданчик хореографічних досягнень і шанс на успішну кар’єру

Майданчик хореографічних досягнень і шанс на успішну кар’єру

Укрінформ
14 березня об 11.30 відбулася прес-конференція на тему: "Анонсування ІІІ Міжнародного юнацького фестивалю класичного танцю "Гран-Прі Київ 2017". 

Учасники: Нобухіро Терада – директор конкурсу, народний артист України; Тетяна Белецька - народна артистка України художній керівник  Київської муніципальної академії танцю ім. С.Лифаря; Олена Кобець - директор благодійного фонду UWCF. Також до участі запрошено представника Міністерства культури України; Сергій Бондур - народний артист України.

Коротко. ІІІ Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль «Гран-Прі Київ 2017» триватиме  з 24 по 26 березня 2017 року в м.Києві на сцені Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка. Фестиваль відбувається за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation, UWCF). Детальніше про Фонд та його діяльність можна дізнатися на офіційному сайті - http://uwcfoundation.com/.

Довідково. Цього року в конкурсі візьмуть участь понад 300 молодих танцівників віком від 15 до 18 років з України, Японії, США, ОАЕ, Норвегії, Німеччини, Казахстану та інших країн.

Підсумкові матеріали:

У Києві відбудеться фестиваль балету за участю 300 танцівників з 10 країн світу 

У Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка з 24 по 26 березня відбудеться ІІІ Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю "Гран-Прі Київ 2017", у якому візьмуть участь понад 300 молодих танцівників з 10 країн світу. 

Про це на прес-конференції в Укрінформі розповів директор конкурсу, народний артист України Нобухіро Терада.

"Гран-Прі Київ", міжнародний балетний фестиваль в цьому році ми проводимо втретє. Ми створили цей конкурс, щоб підтримати талановитих молодих артистів. Наш конкурс унікальний - в цьому році приїжджають діти з 10 країн світу, буде 300 учасників, серед них від України - 80 учасників", - сказав Нобухіро Терада.

Він зазначив, що у конкурсі візьмуть участь молоді танцівники у віці від 15 до 18 років з України, Японії, США, ОАЕ, Норвегії, Німеччини, Казахстану. 

Як зазначає директор конкурсу, на переможців чекатиме багато призів. "Конкурс проходитиме в три тури. Перший тур - урок класичного танцю, другий тур - варіація із класичного балету і сучасна хореографія. Третій день - гала-концерт і нагородження. Призів є багато, це і грошові, також стажування в Америку, Канаду, літні курси в Норвегію, Францію, Німеччину. Переможець конкурсу зможе брати участь в концертах разом з артистами оперного театру", - додав він.  

Також він зазначив, що перлиною конкурсу стане постановка "La Peri" всесвітньо відомого артиста балету Володимира Малахова.

Як зауважила народна артистка України, художній керівник Київської муніципальної академії танцю ім. Сержа Лифаря Тетяна Белецька, мета фестивалю - привернути увагу до стану хореографічної освіти в Україні, підтримати талановитих дітей українських балетних шкіл.

"Я думаю, що цей конкурс відкриє багато нових талановитих артистів, адже це унікальний шанс для молодих танцівників зробити заявку на успішну професійну кар'єру", - зазначила Белецька. 

ві на сцені Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка. Фестиваль відбувається за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation, UWCF). ​Крім того, як розповіла директор благодійного фонду UWCF Олена Кобець, на фестиваль будуть запрошені діти переселенців та учасників АТО.  

"Ми будемо запрошувати дітей з соціально незахищеної категорії населення: діти переселенців, діти учасників АТО, а також діти з особливими потребами. Ми хочемо підтримати цих дітей та надати їм психологічну підтримку", - наголосила Кобець. 

ІІІ Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль «Гран-Прі Київ 2017» триватиме з 24 по 26 березня 2017 року в м. Києві на сцені Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка. Фестиваль відбувається за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation, UWCF). 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-