Соціальні проблеми українського суспільства

Соціальні проблеми українського суспільства

3027
Ukrinform
13 лютого о 16:00 відбулася прес-конференція на тему: "Соціальні проблеми українського суспільства". (Зала 2)

Організатори: Громадська організація "ЗУБР" та Раїса Недашківська.

Учасники: Раїса Недашківська - голова ГО «МИ З ВАМИ», ГО «ЗУБР»; Марія Волинська - член ГО «МИ З ВАМИ», ГО «ЗУБР»; Ліпашов Олександр - правозахисник; Людмила Ющенко - голова ГО «ЗУБР», ГО «МИ З ВАМИ»; Євген Мельничук  - ГО «Територіальні громади м.Ірпінь»; Альбольболь Мунтасер Мусса  - ГО «ЗУБР»; Іван Устенко - ГО «ЗУБР», адвокат, правозахисник.

Підсумкові матеріали:

Громадськість просить Порошенка посмертно присвоїти звання Героя України генерал-полковнику Воробйову 

Громадськість просить Президента України Петра Порошенка посмертно присвоїти звання Героя України начальнику Національного університету оборони України генерал-полковнику Геннадію Воробйову. 

Про це  під час прес-конференції на тему: "Соціальні проблеми українського суспільства" в Укрінформі повідомила народна артистка України, голова ГО «Ми з вами» та член наглядової ради ГО "ЗУБР" Раїса Недашківська.

"Вельмишановний Петре Олексійовичу, український народ сумує за втратою щирого патріота України, справжнього генерала Збройних Сил України Воробйова Геннадія Петровича, який під час Революції Гідності своєю принциповою відмовою застосування збройних сил до народу, за злочинним наказом Януковича, фактично допоміг врятуванню життів протестуючих", - сказала Недашківська.

Також вона зазначила, що "громадськість просить Президента України видати указ про присвоєння звання Героя України генерал-полковнику ЗСУ Геннадію Воробйову посмертно".

Звернення вже направлено до Адміністрації Президента України, і громадськість сподівається на позитивну реакцію на нього з боку Глави держави. 

Як повідомляв Укрінформ, 11 лютого в робочому кабінеті помер начальник Національного університету оборони України генерал-полковник Геннадій Воробйов.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Актуально

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-