Художня виставка людей з особливостями розвитку:

Художня виставка людей з особливостями розвитку: "Мій талант тобі, Україно!"

Укрінформ
30 січня о 16.00 в приміщенні виставкового центру Укрінформу (Art Hub) відбулося відкриття виставки художніх робіт талановитої молоді з інвалідністю. Це вже друга виставка, яка організована в рамках всеукраїнського соціального волонтерського проекту "Мій талант тобі, Україно!".

Засновники проекту: Член Національної спілки художників України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, художник-педагог Катерина П'ятакова та керівник БФ «Родина Милосердя» Олександр Козловський. Проект здійснюється за підтримки Національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Мета проекту - показати світу, що люди з особливостями розвитку мають таланти, які повинні оцінюватися по достоїнству в суспільстві. На захід запрошені потенційні роботодавці, меценати, викладачі художніх учбових закладів.

На виставці будуть представлені близько 45 робіт талановитих людей з інвалідністю, серед яких переможці щорічного Київського міського творчого фестивалю дітей та молоді з особливостями розвитку «Повіримо у себе». 

В рамках виставки 1 лютого о 17.00 відбудеться "круглий стіл" на який запрошено учасників виставки та представників підприємств що використовують працю художників.

Довідково. Досягти поставленої мети і стати успішною людиною в конкурентному середовищі сьогодні досить складно. Але набагато складніше тому, хто має інвалідність. Одного бажання для цього замало, необхідно не тільки мати талант, але й бути наполегливим і мати підтримку з боку небайдужих людей.

Говорячи про свої бажання творити, окрім чисто духовного задоволення від творчої самореалізації, більшість молодих людей також не на останнє місце ставлять фінансову зацікавленість. І це природно, адже гідна зарплата дає людині можливість бути дійсно незалежною - незалежною не тільки від батьків, але й самостійною в житті - не бути в цьому суспільстві жебраком. Адже залежність людини від соціальних виплат і всілякого роду субсидій не дає особистості бажаного відчуття свободи і задоволення життям.

Але для того, щоб мрії цих людей здійснилися, необхідне, по-перше, їхнє особисте бажання і наполегливість в досягненні мети, по-друге, інформованість суспільства про їхні потреби і, по-третє (головне), підтримка суспільства і всіх небайдужих людей. А значить, усіх нас. 

Довідки за телефоном: 067-976-60-88

Підсумкові матеріали:

Виставка митців з інвалідністю, відкрита в Укрінформі, покликана знайти для них роботодавців - співорганізатор проекту

В Укрінформі, у виставковому центрі Art Hub, відкрито виставку художніх робіт талановитої молоді з інвалідністю. Експозиція має на меті достукатися до людей, що могли б використати роботи цих особливих людей, аби підтримати їх матеріально. 

На цьому наголосила під час урочистого відкриття співзасновник проекту, член НСХУ, дійсний член Європейської гільдії мистецтв, художник-педагог Катерина П'ятакова.

"Це друга виставка нашого соціального волонтерського проекту "Мій талант тобі, Україно!". Ми задумали проект, щоб не просто проводити виставки особливих художників, а й запрошувати на них працедавців, які використовують у своєму виробництві або бізнесі творчу працю митців. Ми дуже сподіваємось дати можливість людям, яким складно самим знайти роботу, заробити собі на життя і відчути себе повноправними членами суспільства", - підкреслила П'ятакова.

Вона уточнила, що цим здібним людям буває тяжко не просто ходити на співбесіди, а й складно висловитися, знайти тих, кому можна відправити свої роботи.

"Ми задумали проведення круглого столу 1 лютого о 17.00 в Укрінформі. Це буде творча зустріч учасників виставки та професіоналів: як у сфері творчого бізнесу, так і професіоналів-художників - керамістів, скульпторів та інших для творчого обміну. Я сподіваюся, що і ця виставка, і зустрічі під час її проведення спонукають інших талановитих аматорів взяти участь у нашому проекті. А головне - вони теж повірять у свої сили і зможуть розкрити себе в різних мистецьких напрямках. Я вважаю, що ця виставка - прекрасний стимул для тих, хто ще сумнівається, що може творити", - сказала П'ятакова.

Вона з любов'ю розповіла про художників-аматорів - і старших, і молодших - і представила їхні 45 робіт, виконаних у різній техніці. Серед художників - Олег Троян, Наташа Назаренко, Оля Плющенко, Яна Штапір, Таня Яремчук, Віка Гурич, Сніжана Катіман, Надія Полякова, Ілля Гапон, Олександра Хуторова, зовсім юні -  10-річний Віктор Якимов та 15-річний Максим Дикий.

Другий співзасновник проекту - керівник БФ "Родина Милосердя" Олександр Козловський закликав творити добро і підтримувати один одного. 

"Коли ми починали наш проект, ми не мали меценатів або грошовитих людей, які б його підтримали. Ми звернулися до керівництва Укрінформу, і нам безкоштовно надали чудове приміщення для проведення експозиції. Тобто якщо люди хочуть робити добро, то завжди знайдуться ті, хто їм допоможе", - підкреслив Козловський.

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-