Якою буде ГОЛОВНА ялинка країни?

Якою буде ГОЛОВНА ялинка країни?

2387
Ukrinform
30 листопада о 14.00 відбулася прес-конференція присвячена   презентації програми новорічно-різдвяних святкувань у столиці (Зала 1).

Учасники:  Ганна Старостенко -  заступник голови Київської міської державної адміністрації;  Ігор Добруцький -  засновник проекту Folk Ukraine.

Довідково. Головна ялинка приїде до Києва з Івано-Франківської області та сягатиме 26 метрів, це на метр вище тогорічної красуні. 

Її гілки будуть прикрашені 1 тисячею яворівських іграшок, згори донизу спіраллю падатимуть гірлянди,  довжина яких загалом складатиме 3 кілометри, а вся вона огорнеться в простирадло із 42 тисяч ліхтариків.

Підсумкові матеріали:

Головна ялинка буде на метр вищою за минулорічну і сягатиме 26 метрів - організатори

Головна ялинка країни, яка буде встановлена на Софіївській площі, буде на метр вищою за минулорічну. 

Про це під час прес-конференції в Укрінформі, яка присвячена презентації програми новорічно-різдвяних святкувань у столиці повідомив засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький. 

"Висота ялинки - 26 метрів, це на метр вище ніж в минулому році. Тисячу яворівських іграшок, зі справжнього дерева будуть на головній ялинці, довжина гірлянд на ялинці складатиме 3 кілометри", - сказав Добруцький.

За його словами, головну ялинку країни привезуть до Києва з Івано-Франківської області. Вже 3 грудня її буде вітати столиця, а офіційно відкриють напередодні Святого Миколая. 

Він зазначив, що основними локаціями для святкування будуть Софійська та Михайлівські площі, а також Володимирський проїзд. 

Добруцький додав, що на Софійській площі відбудеться 15 концертів, в яких будуть задіяні більше 3 тисяч артистів. 

Крім того, організатори обіцяють встановити колесо огляду заввишки 16 метрів, з якого відкриється вид на Володимирський проїзд та Софійську площу. 

Організатори заходи очікують не менше 5 мільйонів туристів під час новорічно-різдвяних святкувань у столиці.

Столична влада нагадала про заборону феєрверків та петард під час новорічних святкувань 

Столична влада просить киян та гостей міста дотримуватись виконання рішення Київської міської ради про заборону використання піротехнічних засобів під час новорічних святкувань.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі, яка присвячена презентації програми новорічно-різдвяних святкувань у столиці, повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

"Ми наполягаємо на виконанні рішення Київської міської ради про заборону використання піротехнічних засобів. Тобто, поки в нас така складна ситуація в країні, ми заборонили використання салютів, петард під час свят і ми сподіваємося, що це рішення буде на 100% виконано", - сказала Старостенко. 

За її словами, в рамках новорічно-різдвяних заходів КМДА підготувала 21 унікальний новорічний захід. "Ми підготували 21 цікавий унікальний новорічно-різдвяний захід. Цього року кілька важливих локацій, Контрактова і Поштова площі. Новинками є те, що у нас будуть фотозони на Хрещатику та Поштовій площі. Новорічні заходи будуть відбуватися в центральному ландшафтному парку біля Маріїнського парку, також на Співочому полі буде багато заходів. У кожному районі Києва відбудуться новорічно-різдвяні заходи", - розповіла вона.   

Крім того, Старостенко повідомила, що столична влада підготувала безкоштовну новорічну програму для 1,5 тис. дітей-сиріт. 

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>