Презентація фільму "Правильний вибір"

Презентація фільму "Правильний вибір"

2281
Ukrinform
11 жовтня о 12.30  відбулася презентація антикорупційного короткометражного фільму "Правильний вибір". (Зала 1)

Організатор: Державна прикордонна служба України.

Учасники: Віктор Назаренко - голова Державної прикордонної служби України;  Олег Слободян - помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар; Федір Левченко; Ярослав Шахторін; Євген Гриніченко.

Коротко. У фільмі розповідається про неприпустимість корупційних проявів та неможливість спрогнозувати їхні наслідки.

Ідея належить офіцерам внутрішньої та власної безпеки ДПСУ. Знімала творча команда молодих митців за підтримки міжнародних організацій.

Підсумкові матеріали:

З початку року зафіксовано 700 відмов прикордонників від неправомірної вигоди - ДПСУ

Державна прикордонна служба України з початку року зафіксувала 700 випадків відмови прикордонників від неправомірної вигоди.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

"З початку року ми зафіксували майже 700 відмов наших військовослужбовців від неправомірної вигоди. Якщо порівняти з минулим роком, то це в 2,5 рази більше. Я вважаю, що це достатньо великий показник того, наскільки дієві заходи, які проводять управління внутрішньої та власної безпеки", - сказав Назаренко.

За його словами, було проведено майже 2200 перевірок порядку несення служби. "За отриманою інформацією мною було призначено 1780 розслідувань і перевірок. Якщо брати в цілому результати протидії корупційних проявів, то цього року до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4017 осіб, звільнено з військової служби за негативними статтями - 784 особи, з них за службовою невідповідністю - 493, позбавлені військового звання - 31, за вироком суду - 16 осіб. 42 посадові особи понижені в тих посадах, які вони займали", - розповів він.

Він зазначив, що у 1327 випадках військовослужбовців притягнуто до адміністративної відповідальності, за рішенням судів. У 174 випадках внесено відомості до єдиного реєстру відносно військовослужбовців.

"На сьогоднішній день за цей рік засуджено 36 осіб, крім того у 137 випадках нами до єдиного реєстру внесено і відомості щодо громадян, які намагалися дати хабар персоналу. 7 осіб вже притягнуто судом до адміністративної відповідальності, приблизно штраф до 8500 грн. Відносно 80 тих, які намагалися дати хабар персоналу, триває провадження. 50 проваджень було закрито Національною поліцією за малозначністю скоєного", - зауважив Назаренко.

"З початку цього року зафіксовано юридично 26 випадків, спроб впливу на наших військовослужбовців. Якщо порівняти минулого року, то таких спроб було всього 6. Вони пов’язані: з застосуванням насильства - 12 випадків, перешкоджання виконанню службових обов’язків - 8, а також пошкодження особистого майна - 6 випадків", - додав він.

Держприкордонслужба презентувала короткометражний фільм "Правильний вибір"

Державна прикордонна служба презентувала антикорупційний короткометражний фільм "Правильний вибір".

Про це під час презентації фільму в Укрінформі розповів голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

"Фільм "Правильний вибір", ми його використовуємо для профілактики корупційних проявів, ми вважаємо, що це нові підходи, які мають свої результати. Для Держприкордонслужби протидія корупції є одним із пріоритетних напрямків роботи. Ми і надалі робитимемо усе, що від нас залежить, аби Державна прикордонна служба була відомством, вільним від корупції та зловживань", - сказав Назаренко.

За його словами, ідея створення фільму належить офіцерам внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства, а зйомки проводила творча команда молодих митців за підтримки міжнародних організацій. Активну участь у зйомках також взяли співробітники та військовослужбовці Держприкордонслужби.

Як зазначив режисер фільму Федір Левченко, у картині розповідається про випадок, коли в аеропорту "Бориспіль" було виявлено та затримано громадянина Ірану, який пройшов підготовку снайпера та планував приєднатися до російсько-терористичних військ, аби воювати проти захисників України.

Фільм «Правильний вибір» приурочений до початку операції «Доброчесність», яка стартувала 3 жовтня і є логічним продовженням операції «Чисті руки». Вони обидві направлені на запобігання та протидію корупційним проявам серед особового складу, а також виявлення осіб, які зловживають службовим становищем.

Держприкордонслужба готова до перевірок і міжнародних аудитів щодо проекту "Стіна"

Державна прикордонна служба України готова до перевірок і міжнародних аудитів, які стосуються проекту "Стіна".

Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомив голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

"Що стосується проекту "Стіна". Проект дійсно дуже важливий для України і для Європи, і для світу, тому що вперше за історію незалежності Україна на сході своєї держави розпочала створення інтелектуального кордону", - сказав Назаренко.

Водночас, він наголосив, що Держприкордонслужба готова до будь-яких перевірок проекту інженерного облаштування державного кордону.

"Багаточисельні перевірки з боку всіх контрольних органів проводились і з боку Нацполіції, і з НАБУ і інших структур. Ми відкриті для перевірок. Якщо є конкретні проблеми в конкретних людей, які будували і щось не будували на якійсь конкретній ділянці, то вони повинні за це відповідати. Тому я вважаю, що чим більше перевірок, тим краще. Ми відкриті і до міжнародних аудитів. Ми готові показати здобутки і усунути ті недоліки, які є", - зазначив він.

За його словами, Держприкордонслужба захищала даний проект на засіданні Кабінету міністрів, після чого він був затверджений.

"Ті кошти, які виділені, вони дійсно використані, щоб збудувати цей проект. І на сьогоднішній день вже 230 кілометрів ми маємо достатньо сучасного обладнаного кордону", - зауважив Назаренко.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-