Як здивує нас погода наприкінці літа?

Як здивує нас погода наприкінці літа?

2182
Ukrinform
26 липня о 12.30 відбулася прес-конференція на тему: "Якою буде погода в кінці літа та на початку осені?".  (Зала 1)

Організатори: Укрінформ та Український науково-дослідний метеорологічний інститут НАН України.

Прогнозувала: завідуюча відділом кліматичних досліджень і довготермінових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

Підсумкові матеріали:

На початку серпня буде спекотно, потім різко похолодає. Вересень буде нестійким - метеоролог

Останній місяць літа буде спекотним, але до кінця серпня температура знизиться. Нестійка погода спостерігатиметься у вересні.

Про це на прес-конференції в Укрінформі розповіла завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, повідомляє кореспондент агентства.

"Загалом у серпні температура буде вища за норму, але третя декада місяця буде холодною і дуже нестійкою", - сказала Мартазінова.

Так, за її словами, перша хвиля тепла починається до 10 числа - до +28 градусів, очікуються окремі дуже спекотні дні - до +30 градусів. Проте в третій декаді серпня середньодобова температура різко знизиться до +14 градусів.

Також в останній місяць літа не очікується багато опадів.

"Ми прогнозуємо, що напочатку серпня не буде багато опадів, хіба що незначні. Але ось в середині серпня треба чекати злив", - відзначила Мартазінова.

Загалом у серпні температура буде на 2 градуси вище за норму в західних областях України (від +19 до +23 градусів середньодобова температура), і на 1,5 градуса вище за норму по всій іншій території (від +21 до +23 градусів - середньодобова температура).

Метеоролог повідомила, що в першому осінньому місяці погода буде нестійкою, але спека поступово спадатиме.

При цьому тепліше буде в північних регіонах країни - +14-16 градусів середньодобова температура. На іншій території України середньодобова температура буде близько +15 градусів.

Щодо атмосферних опадів у вересні, спеціаліст повідомила, що на заході України вони перевищать середньомісячну норму - 55-60 мм. У східних регіонах країни можливі незначні опади.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-