Сюрпризи кінофестивалю "Молодість"

Сюрпризи кінофестивалю "Молодість"

1884
Ukrinform
15 липня о 10.00 відбулася презентація нового формату 46-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість". (Зала 1)

Організатор: КМДА.

Учасники: Олексій Резніков, заступник голови КМДА; Ганна Старостенко, заступник голови КМДА; Владислав Лясовський, виконавчий директор МКФ "Молодість"; Діана Попова, директор Департаменту культури КМДА.

Довідково. МКФ "Молодість" цього року здивує гостей новими локаціями, кінопоказами просто неба та на дахах будинків і на станціях метро.

Покази фестивальних фільмів відбуватимуться у муніципальних кінотеатрах Києва. Пенсіонери та діти матимуть можливість відвідувати безкоштовні покази, фестивальне містечко на Софійській площі та багато іншого.

Підсумкові матеріали:

"Молодість-2016" цього року буде втричі масштабнішою - КМДА

46-ий МКФ "Молодість" буде набагато масштабнішим, ніж дотепер. Завдяки партнерству з КМДА він  значно розширить свої рамки і охопить Софійську площу, Київський метрополітен, всі муніципальні кінотеатри і навіть дахи у центрі столиці. Очікується, що цього року його відвідає втричі більше глядачів, ніж торік.

На цьому наголосив заступник голови КМДА Олексій Резніков під час презентації нового формату Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" в Укрінформі.

"Цього року фестиваль "Молодість" буде в абсолютно оновленому форматі. Київська міська влада і кінофестиваль сьогодні вже працюють в єдиній команді. Партнерство зафіксоване у меморандумі, який підписали Віталій Кличко та виконавчий директор МКФ "Молодість" Владислав Лясовський. Впродовж 2-ох тижнів кінофестивалю будуть додаткові заходи. Буде культурно-мистецький проект "Фестивальна площа з 17 жовтня до 6 листопада з показами просто неба на Софійській площі. Будуть запропоновані інші локації, зокрема в Колонній залі КМДА, де також відбудуться  фестивальні покази", - зазначив  Резніков.

За його словами, новиною буде й те, що покази проходитимуть і на станціях метрополітену, де, зокрема,  демонструватимуться фільми жахів. Як ексклюзивні локації використовуватимуться дахи будівель у центрі міста. Крім традиційного кінотеатру "Київ", всі муніципальні кінотеатри будуть віддані для заходів фестивалю - це близько 15 локацій, зокрема й відновлений кінотеатр "Жовтень", "Київська Русь", "Супутник". В аеропортах Борисполя та Жулян гостей столиці зустрічатимуть стенди з інформацією про 46-ий МКФ "Молодість".

"Якщо минулого року у фестивалі було задіяно близько 100 тисяч глядачів, то цього року ми очікуємо збільшення їх утричі", - підкреслив Резніков.

Як додала заступник голови КМДА Ганна Старостенко, з метою збільшити аудиторію київська влада  розробила і втілює програму для маленьких киян і гостей міста, зокрема на базі дитячого табору "Артек", де вже сьогодні відбуваються заходи в рамках "Молодості". Взагалі для маленьких любителів кіно буде організоване своє культурне дозвілля.

"Для киян і гостей міста більш поважного віку ми пропонуємо можливість безкоштовного перегляду фільмів з програми кінофестивалю - за пенсійним посвідченням у найближчих до них муніципальних кінотеатрах Києва", - сказала Старостенко.  

Водночас вона зазначила, що буде обговорена можливість безкоштовних переглядів програми фестивалю також для воїнів АТО.

Резніков також уточнив, що у меморандумі про партнерство йдеться про те, що "місто сприяє проведенню фестивалю, фестиваль робить промоцію міста".

"У травні 2017-го в Україні відбудеться "Євробачення", і Київ займає лідируючу позицію в "Битві міст" за право провести "Євробачення". Я переконаний, що промоція Києва як туристичного міста під час кінофестивалю "Молодість" восени буде так само дуже корисною і для міжнародного пісенного конкурсу", - сказав він.

"Молодість-2016" отримала рекордну кількість заявок - виконавчий директор КМКФ

На 46-ий Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" надійшла рекордна кількість заявок.

Про це повідомив виконавчий директор МКФ "Молодість" Владислав Лясовський під час презентації  в Укрінформі нового формату кінофестивалю.

"Ми вже отримали рекордну кількість заявок, буде дуже цікава програма. Саме сьогодні закінчується прийом заявок, який був продовжений на 2 тижні, зважаючи на велику кількість листів. І ми маємо близько 2-х тисяч заявок на Міжнародний конкурс. А також близько 200 заявок на Український конкурс. Такого ще не було ніколи. Ми можемо констатувати, що українське кіно потроху починає оживати. І це дуже надихає нас на роботу", - сказав Владислав Лясовський.

Водночас він уточнив, що остаточний підрахунок очікується вже наступного тижня.

Щодо співпраці МКФ "Молодість" з КМДА, то, як зазначив Лясовський, вона не обмежиться тільки двома тижнями цьогорічного кінофестивалю, йдеться про спільні "серйозні програми на подальші роки", які презентують Київ за кордоном - на Каннському, Берлінському, Венеційському, Карловарському кінофестивалях.

"Що стосується меморандуму між кінофестивалем та київською владою, то, безумовно, для нас це історична подія, яка показує, що ми є однодумцями, що у нас є спільна мета - зробити "Молодість" візитівкою Києва в культурологічному сенсі, щоб ім'я культурної столиці належало саме йому", - підкреслив Лясовський.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-